‪Google+‬‏ مقصر اصلی حادثه آتش سوزی روستای ازناب کیست؟
امروز: پنجشنبه ۲۴ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۲۵
با اعلام نظر شرکت گاز به کلانتری 12 ابهر

چندی پیش خبر آتش سوزی یک منزل در روستای ازناب شهرستان ابهر خبر ساز شد و پیگیری های صاحبخانه موجب شد تا رسانه ها در جریان بی احتیاطی و سهل انگاری ماموران شرکت گاز قرار گرفته و خبرهای مختلفی در این زمینه منتشر شود.

کد خبر: ۱۰
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۲ ساعت ۰۹:۴۲

 

   به گزارش مهر زنجان  چندی پیش خبر آتش سوزی یک منزل در روستای ازناب شهرستان ابهر خبر ساز شد و پیگیری های صاحبخانه موجب شد تا رسانه ها در جریان بی احتیاطی و سهل انگاری ماموران شرکت گاز قرار گرفته و خبرهای مختلفی در این زمینه منتشر شود.

شیخی صاحبخانه این منزل نیز در گفت و گو با رسانه ها با گلایه از عدم جوابگویی مسئولان به وی، ناراحتی خود را با رسانه ها در میان گذاشت.

اما هیچ مرحمی از سوی مسئولان برای زخم هایی که در دل این شهروند ابهری گذاشته شده است، یافت نشد، این شهروند ابهری گلایه های زیادی از مسئولان و رسانه ها دارد چرا که سه نفر در این حادثه به دیدار باقی شتافته اند و چند خانواده را داغدار کرده اند، داغ عزیز از دست رفته با وعده دادن ها سرد نمی شود، باید مرحمی از نوع انسان دوستانه باشد تا شاید لحظه ای این داغ بزرگ و سنگین را از یاد این خانواده ببرد.

در حال حاضر طبق اسنادی که شیخی از طریق ایمیل ارسال کرده است نشان می دهد که نامه ای که از سوی شرکت گاز به کلانتری 12 ابهر ارسال شده است، تخلف پیمانکار از اصول ایمنی و حفاری موجب بروز چنین حادثه ای شده است.

دلجویی و مساعدت مسئولان می تواند مرحمی بر زخم های این خانواده ابهری باشد ولی اینکه چرا تا کنون هیچ اقدامی از سوی مسئولان مربوطه نشده است جای سئوال و تعجب دارد، به نظر می رسد مسئولان در خواب غفلت و فراموشی گرفتار شده اند و این اصل را که مردم ولی نعمت آنها هستند، فراموش کرده اند، چگونه می توان در قبال چنین حادثه تلخی توجهی نشان نداد.

وادع یک خانواده با سه عزیز مسئله ساده ای نیست که به این زودی ها فراموش شود پس به حکم قرآن و سفارش ائمه اطهار (ع) باید مسئولان در این زمینه چاره اندیشی کنند تا شاهد چنین اتفاقات تلخی نباشیم.

گفتنی است فرماندار ابهر نیز در افتتاح گازرسانی روستای ازناب حضور داشته و مطابق خبر روابط عمومی فرمانداری ابهر، این افتتاح صورت گرفته است.

 

فرماندار ابهر

 

پس ضروری است فرماندار ابهر نیز در این زمینه بررسی های لازم را انجام دهد تا چنین اتفاقات تلخی در این شهرستان به وقوع نپیوندد.

 

نویسنده : مهرزنجان

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
انتشار یافته: 3
علی
|
-
|
۰۸:۴۴ - ۱۳۹۲/۰۹/۰۴
0
3
راس می گه مسئولین باید پاسخگو باشند! مگه می شه فرماندار شهر گاز رو افتتاح کنه و لی بعدا بگن افتتاح نشده!!!
زنجانی
|
-
|
۰۸:۴۲ - ۱۳۹۲/۰۹/۰۴
0
4
مسئولین رسیدگی کنند لطفا
پاسخ ها
admin
| - |
۰۹:۵۲ - ۱۳۹۲/۰۹/۰۴
انشاا... با پیگیری های مستمر مسئولین رسیدگی می کنند.


نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: