‪Google+‬‏ تجمع رانندگان تاکسی زنجان در اعتراض به فعالیت خودروهای شخصی
امروز: دوشنبه ۲۸ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۵۲

رانندگان تاکسی زنجان در اعتراض به فعالیت خودروهای شخصی تجمع اعتراض آمیز برگزار کردند.

کد خبر: ۱۱۷۶
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۲۲

 به گزارش مهرزنجان به نقل از موج رسا, ظهر امروز رانندگان تاکسی شهر زنجان در اعتراض به فعالیت خودروهای شخصی و مسافرکشی این خودروها تجمع برگزار کردند.

رانندگان تاکسی در زنجان ساعاتی دست از کار کشیده و در اعتراض به فعالیت خودروهای شخصی که مانع فعالیت مطلوب تاکسی ها در شهر زنجان می شوند، اعتراض کردند.

یکی از رانندگان تاکسی در گفت و گو با موج رسا با اشاره به اینکه فعالیت رانندگان شخصی در حوزه مسافرکشی مشکلاتی را برای رانندگان تاکسی به وجود می آورد، خاطرنشان کرد: فعالیت این خودروها موجب کاهش درآمد رانندگان تاکسی شده است.

وی با اشاره به افزایش قیمت حامل های انرژی تصریح کرد: هنوز قیمت کرایه در زنجان افزایش نیافته و رانندگان تاکسی با مشکلات زیادی روبرو هستند.

این شهروند زنجانی با بیان اینکه رانندگان خودروهای شخصی به دلیل نداشتن شغل مناسب به این شغل روی آورده اند، بیان داشت: برخی نیز نیاز مالی ندارند.

وی با اشاره به اینکه ضروری است سازمان فنی و حرفه ای در زمینه آموزش مشاغل در جامعه مطلوبتر عمل کند، افزود: بیشتر تاکسی داران زنجانی جوان هستند و به دنبال درآمد زایی برای خانواده خود هستند، فعالیت خودروهای شخصی موجب شده تا با کاهش درآمد روبر شوند.

گفتنی است، این تجمع با پا در میانی مسئولان تاکسیرانی زنجان و برخی مسئولان پایان یافت.

مسئولان قول مساعد در خصوص حل مشکلات رانندگان تاکسی دادند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: