‪Google+‬‏ همبستگی حول محور ولایت لازمه وحدت حوزه و دانشگاه است
امروز: چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۳۱
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان گفت:اتحاد و همبستگی حول محور ولایت لازمه وحدت حوزه و دانشگاه است.

کد خبر: ۱۲۳
تاریخ انتشار: جمعه ۲۲ آذر ۱۳۹۲ ساعت ۲۱:۳۰

     به گزارش مهرزنجان،حجت الاسلام علی خاتمی در خطبه های نماز جمعه این هفته زنجان افزود: وحدت حوزه و دانشگاه اساس پیشرفت و از موضوعات مهم و مورد تاکید مقام معظم رهبری است.

وی یادآورشد: همبستگی و ارتباط تنگاتنگ بین حوزه و دانشگاه علاوه بر بالندگی و پویایی جامعه به رفع مشکلات و معضلات گوناگون نیز منتهی می شود.

حجت الاسلام خاتمی یکی از اهداف مهم و ارزشمند دکتر مفتح را نقش تاثیر گذار ایشان در وحدت حوزه و دانشگاه عنوان کرد و افزود: این شخصیت برجسته به دلیل شناخت کامل از موقعیت حوزه و دانشگاه فعالیت های ثمر بخشی را در اعتلای وحدت این دو حوزه فراهم کرد.

وی اظهار کرد: بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی نیز حوزه و دانشگاه را دو قطب متفکر جامعه عنوان و بر توجه بیشتر به این دو تاکید داشتند.

خطیب جمعه زنجان گفت: نظام اسلامی برای دستیابی به موفقیت های خیره کننده در عرصه های گوناگون نیازمند توجه بیشتر به تولید علم است.

حجت الاسلام خاتمی افزود: دانشگاهها ار جمله مراکز مهم و اساسی در تولید علم به شمار می روند که توجه و برنامه ریزی هدفمند در این حوزه نتایج مفیدی به دنبال دارد.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان گفت: طی 35 سال گذشته زورگویی های آمریکایی ها و استکبار نتوانسته کوچکترین خللی را در پیشرفت های کشور ایجاد کند.

وی یادآورشد: طی چند روز گذشته مقامات و سناتورهای آمریکایی از اعمال تحریم های جدید سخن گفتند، این درحالی است که در توافق ژنو بر پایبندی و اعتماد متقابل کشورها تاکید شده است.

نویسنده : مهر زنجان

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین ها