‪Google+‬‏ کشف بیش از دو کیلوگرم شیشه در شهرستان خدابنده
امروز: پنجشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۱۶

سرپرست پلیس فتای استان زنجان از شناسایی و دستگیری متهم اینترنتی عامل نشر اکاذیب و هتک حیثیت فردی در فضای مجازی خبر داد.

کد خبر: ۱۲۶۲
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۱۷

 به گزارش مهرزنجان به نقل از معاونت اجتماعی فا.ا.زنجان سردار علیرضا صالحی در دیدار با ائمه جمعه و جماعات زنجان به تعاملات عمیق فرهنگی با ادارات استان زنجان اشاره کرد و افزود: فرماندهی انتظامی استان زنجان در حوزه های آموزش برنامه های مناسبی اجرا می کند.

وی با بیان اینکه فقط جامعه ای آرمانی است که جرمی در آن اتفاق نمی افتد، یادآورشد: وقوع برخی جرائم در جامعه اجتناب ناپذیر است.

سردار صالحی با اشاره به میانگین وقوع جرائم در جوامع مختلف افزود: با توجه به آمارهای موجود، استان زنجان جزو پاک ترین استان ها و سه استان برتر کشورمان محسوب می شود.

فرمانده انتظامی استان زنجان مو فقیت های کسب شده را حاصل دین باوری، اعتقاد و همراهی مردم و مسئولان دانست و گفت: پلیس تلاش می کند ابتدا با تذکر و ارشاد مانع وقوع جرائم شود ولی در برخی موارد برخورد قانونی ضروری است.

سردار صالحی با اشاره به آمار کاهش حوادث رانندگی در کشور یادآور شد: هر چند در این زمینه موفقیت های خوبی کسب شده اما تا رسیدن به نقطه مطلوب فاصله وجود دارد.

وی به اجرای طرح ساماندهی موتورسیکلت سواران در استان زنجان اشاره کرد و گفت: 29 درصد تصادفات فوتی با موتورسیکلت به دلیل نداشتن کلاه ایمنی و ضربات وارده به سر است.

فرمانده انتظامی استان زنجان هدف از اجرای این طرح را پیشگیری از وقوع حوادث رانندگی و کاهش جرائم اعلام کرد و متذکر شد: در راستای کاهش جرائم و فرهنگسازی ارتباط و همکاری تنگاتنگ پلیس، ائمه جمعه و جماعات ضروری است.**دستگیری متهم اینترنتی عامل نشر اکاذیب

سرپرست پلیس فتای استان زنجان از شناسایی و دستگیری متهم اینترنتی عامل نشر اکاذیب و هتک حیثیت فردی در فضای مجازی خبر داد.

سرهنگ مصطفی طلوعی افزود: در پی شکایت فردی مبنی بر اینکه شخصی با ایجاد پروفایل در فیس بوک به نام وی و با قرار دادن عکس های خصوصی و شماره تلفن همراهش اقدام به نشر اکاذیب و از دت رفتن آبروی وی شده، موضوع در دستور کار ماموران پلیس قرار گرفت.

سرهنگ طلوعی یادآورشد: با تحقیقات فنی و تخصصی صورت گرفته از سوی پلیس فتا مشخص شد متهمی با ایجاد پروفایل موجب نشر اکاذیب و آبروریزی شاکی شده است.

سرپرست پلیس فتای استان زنجان گفت: پلیس با انجام اقدامات اطلاعاتی دقیق چند روزه متهم را شناسایی و دستگیر کرد.

به گفته وی متهم ابتدا منکر جرم خود بود که با ارائه مدارک و مستندات به جرم خود اعتراف کرد.

سرهنگ طلوعی با اشاره به اینکه متهم انگیزه خود را انتقام جویی از شاکیه اعلام و افزود: در این راستا پرونده تشکیل، متهم برای سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی شد.**کشف بیش از دو کیلوگرم شیشه در شهرستان خدابنده

فرمانده انتظامی شهرستان خدابنده از کشف بیش از دو کیلوگرم مواد مخدر از نوع شیشه خبرداد.

سرهنگ بهرامعلی خلیلی افزود: ماموران انتظامی شهرستان خدابنده حین گشت زنی در سطح شهر به یک خودرو زانتیا مظنون شدند که با تهمیدات لازم و علائم هشدار دهند خودرو را متوقف و با رعایت اصول حفاظتی اقدام به بازرسی کردند.

وی یادآورشد: در بازرسی از این خودرو دو کیلو و 554 گرم ماده مخدر از نوع شیشه کشف و دو متهم پس از دستگیری به مراجع قضایی معرفی شدند.

انتهای پیام /

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 1
انتشار یافته: 0

نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: