‪Google+‬‏ بهره برداری از فاز نخست شرکت ریخته گری سهند زنجان
امروز: یکشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۷

 فاز نخست شرکت ریخته گری پیوسته سهند توسط سرمایه گذاران چینی نیمه نخست امسال به بهره برداری می رسد.

کد خبر: ۱۳۴۱
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۱ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۰۴

 به گزارش مهرزنجان جمشید انصاری شامگاه در بازدید از شماری از واحدهای صنعتی استان افزود: در فاز نخست این پروژه 800 هزار تن شمش چدنی تولید می شود که این مهم تحولاتی را در بخش صنعت استان به دنبال خواهد داشت.

وی، یادآورشد: این شرکت در شهرستان ایجرود واقع شده و برای احداث فاز نخست آن بالغ بر 100میلیون دلار توسط سرمایه گذار چینی هزینه شده است.

انصاری تصریح کرد: تکمیل فازهای دیگر این شرکت نیازمند سرمایه گذاری بیش از 200 میلیون دلاری است که با تامین آن فازهای بعدی به بهره برداری می رسد.

وی با اشاره به اینکه روش های متعددی برای جذب سرمایه گذاران در این استان وجود دارد، خاطر نشان کرد: جذب سرمایه گذاران در استان به پیگیری های پیچیده ای نیاز دارد و این مهم هم اکنون بیش از گذشته در دستور کار قرار گرفته است.

استاندار زنجان، مذاکره با سرمایه گذاران را مستلزم معرفی ظرفیت های موجود این استان عنوان کرد و گفت : با به کار گیری روش های متعدد می توان سرمایه گذاران را برای شرکت در فعالیتهای مختلف اقتصادی در این استان ترغیب و تشویق کرد.

وی با تاکید بر اینکه حمایت جدی مدیران برای حضور سرمایه گذاران در استان لازم، مهم و انکارناپذیر است، یادآورشد: توجه مدیران دستگاههای مربوطه به این مهم نتایج بهتری در ادامه کار و تحقق چشم اندازهای ترسیم شده در این بخش دارد.

استاندار زنجان تصریح کرد: واحدهای تولیدی و صنعتی نیازمندی هایی دارند که تا زمان بهره برداری باید برآورده و موانع و مشکلات پیش روی آنان برطرف شود.

به گزارش ایرنا، استاندار زنجان در این برنامه از واحدهای روی، فولاد گران غرب، ریخته گری سهند، کیمیای زنجان گستران بازدید کرد.

انتهای پیام /

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: