‪Google+‬‏ مراسم روز خبرنگار در زنجان برگزار می شود
امروز: چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۰۲

مدیر خانه مطبوعات استان زنجان گفت: مراسم بزرگداشت روز خبرنگار سالجاری به یاد بزرگان جامعه مطبوعاتی زنجان از جمله مرحوم کریم زعفری و صمد سعادتی خمسه برگزار ودر این مراسم از ده نفر از پیشکسوتان عرصه مطبوعات محلی زنجان نیز تقدیر خواهد شد.

کد خبر: ۱۶۸۰
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۲ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۲۲

به گزارش مهرزنجان مسعود الماسی در گفت و گو با خبرنگار موج رسا با اشاره به برگزاری مراسم روز خبرنگار با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان و خانه مطبوعات خاطرنشان کرد: در این مراسم 150 خبرنگار زنجانی تجلیل می شود.

وی با بیان اینکه برای تحقق شعار سال ضروری است نگاه جدی به مطبوعات بعنوان یکی از ارکان مهم فرهنگ صورت گیرد، خاطرنشان کرد: وظیفه مسئولان استانی و مدیران فرهنگی در این زمینه سنگین است.
این مسئول با اشاره به اینکه در سالجاری مراسم روز خبرنگار باشکوهتراز سال های قبل برگزارمی شود، ادامه داد:‌ مراسم بزرگداشت روز خبرنگار امسال به یاد بزرگان جامعه مطبوعاتی زنجان از جمله مرحوم کریم زعفری و صمد سعادتی خمسه برگزار می شود.

الماسی با اشاره به تجلیل از ده نفر از پیشکسوتان عرصه مطبوعات محلی زنجان تصریح کرد: میهمان ویژه این مراسم در زنجان حکیمی پورعضو شورای شهر تهران، محرابی مدیر کل مطبوعات و خبرگزاریهای وزارت ارشاد در زنجان است.
مدیر خانه مطبوعات استان زنجان از حضور آیت الله خاتمی نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان، جمشید انصاری، استاندار زنجان و اصحاب رسانه و مطبوعات استان زنجان در این مراسم خبر داد و گفت: 6 نفر از مدیران دولتی و بخش خصوصی دوستدار رسانه و مطبوعات نیز در این مراسم تقدیر و تجلیل می شوند.

وی گفت: در این مراسم از متولیان دکه ها وموزعین مطبوعاتی زنجان تقدیر می شود.

پایان خبر//

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین ها