‪Google+‬‏ نمایشگاه و فروش فرش دستباف در زنجان برگزار می شود
امروز: چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۴
21 تا 26 مهر ماه

مدیرعامل نمایشگاه بین المللی کاسپین زنجان گفت: 21 تا 26 مهر ماه سال جاری،نمایشگاه و فروش فرش دستباف و نمایشگاه تخصصی فرش ماشینی در زنجان برگزار می شود.

کد خبر: ۲۰۸۳
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۳ ساعت ۰۰:۳۳

به گزارش مهرزنجان،حسین افشار در گفت ‌و‌ گو با خبرنگار موج رسا اظهار داشت: به دلیل استقبال بی‌ نظیر مردم استان زنجان از نمایشگاه ‌های برپا شده و در تداوم برپایی نمایشگاه‌ های تخصصی هشتمین نمایشگاه و فروش فرش دستباف به همراه نخستین نمایشگاه تخصصی فرش ماشینی همزمان با سومین نمایشگاه کادو، هدایا و سوغات استان‌ها در نمایشگاه کاسپین زنجان برگزار می‌ شود.

وی از برگزاری این نمایشگاه در فضایی بالغ بر 14 هزار مترمربع خبر داد و گفت: 6 هزار و 500 متر مربع آن غرفه ‌سازی شده است.

این مسئول تصریح کرد: این نمایشگاه از تاریخ 21 تا 26 مهر‌ماه سال جاری توسط شرکت نمایشگاهی « آرتا نما نگر» اردبیل در محل دائمی نمایشگاه‌ های بین ‌المللی کاسپین زنجان برگزار می ‌شود.

وی خاطرنشان کرد: عرضه مستقیم فرش و تابلو فرش دستباف به بازار مصرف زنجان و حذف واسطه‌ ها و ایجاد فضای رقابتی بین تولیدکنندگان و فروشندگان فرش دستباف و آشنایی با سلایق و درخواست بازیدکنندگان و رونق کسب و کار در زمینه فرش دستباف از اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

مدیرعامل نمایشگاه بین المللی کاسپین زنجان از حضور 50 واحد تولیدی و بازرگانی در این نمایشگاه خبر داد و افزود: تولید کنندگان استان‌ های تهران، قم، آذربایجان غربی و شرقی، کردستان، اردبیل، گلستان حضور دارند.

وی افزود: در این نمایشگاه محصولات در قالب فرش، تابلو فرش دستباف، انواع گلیم و جاجیم به بازدیدکنندگان و خریداران عرضه می ‌شود.

افشار با اشاره به اینکه همزمان با نمایشگاه فرش دستباف سومین نمایشگاه کادو، هدایا و سوغات استان‌ها با حضور 70 شرکت کننده از استان‌ های تهران،اصفهان، فارس، خراسان رضوی و... برگزار می‌ شود، ادامه داد: هدف از برگزاری سومین نمایشگاه کادو، هدایا و سوغات ارائه انواع سوغات و هدایای استان ‌ها و آشنایی هر چه بیشتر بازیدکنندگان با سوغات و فرهنگ سایر استان‌ ها است.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: