‪Google+‬‏ حکم اعدام شیخ نمر آل سعود را به ورطه نابودی می کشاند
امروز: یکشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۵۵

ظهر امروز، با حضور دانشجویان و اساتید دانشگاه های استان زنجان،تجمع اعتراضی دانشجویان دانشگاه های زنجان به حکم شیخ نمر برگزار شد.

کد خبر: ۲۱۳۲
تاریخ انتشار: یکشنبه ۴ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۵۷

به گزارش مهرزنجان،ظهر امروز با حضور دانشجویان دانشگاه های مختلف استان زنجان، تجمع اعتراضی دانشجویان به صدور حکم اعدام شیخ نمر، باقر النمر، روحانی عربستانی برگزار شد.

دانشجویان دانشگاه های استان زنجان ضمن محکوم کردن اقدام رژیم سعودی در صدور حکم اعدام برای شیخ نمر، این اقدام را به شدت محکوم کرده و خواستار رسیدگی به این موضوع شدند.

دانشجویان زنجانی در اعتراض به حکم اعدام شیخ نمر، عالم شیعه عربستانی در مسجد دانشگاه آزاد اسلامی واحد تجمع کرده و با صدور بیانیه‌ای انزجار خود را از این اقدام دولت عربستان اعلام نمودند.

مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه های استان زنجان در این تجمع بر ضرورت مقابله با چنین اقداماتی تاکید کرد و اظهار داشت: باید رژیم های مرتجع منطقه نسبت به این حکم اعلام انزجار کنند.

حجت الاسلام شامی خواستار لغو این حکم از سوی دولت آل سعودی شد و گفت: چنین اقداماتی از سوی آمریکا و رژیم غاصب صهیونیست حمایت می شود.

 

*حکم اعدام شیخ نمر آل سعود را به ورطه نابودی می کشاند

وی با بیان اینکه این حکم آل سعود را به ورطه نابودی می کشاند، افزود: وجود چنین روحانی مبارز و انقلابی مایه برکت برای جهان اسلام است.

این مسئول با ابراز تاسف از اقدامات رژیم سعودی خاطرنشان کرد: این اقدامات در سکوت کامل آمریکا و رژیم جعلی اسرئیل صورت می گیرد.

 مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در دانشگاه های استان زنجان با اشاره به اینکه مدعیان حقوق بشر مورد سرزنش مردم جهان هستند، تصریح کرد: چرا کشورهای استکباری که به ظاهر خود را مدافع حقوق بشر می دانند در این زمینه سکوت اختیار کرده اند.

گفتنی است، در پایان این مراسم بیانیه دانشجویان دانشگاه های استان زنجان در محکومیت صدور حکم اعدام شیخ نمر قرائت شد.

دانشجویان دانشگاه های استان ضمن محکوم کردن چنین اقداماتی کمرنگ جلوه دادن بیداری اسلامی در منطقه را توسط برخی کشورهای منطقه نیز محکوم کردند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین ها