‪Google+‬‏ بهره مندی بیشترین تعداد جمعیت ملاک اولویت اجرای طرح های عمرانی
امروز: یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۵۷

استاندار زنجان گفت: استفاده و بهره مندی بیشترین تعداد جمعیت باید اولویت اجرای طرح های عمرانی قرار گیرد.

کد خبر: ۲۲۱۱
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۱۰

به گزارش مهرزنجان ،جمشید انصاری شامگاه چهارشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان طارم افزود: روند توسعه و اجرای برنامه های عمرانی تدریجی است و این برنامه ها با گذشت زمان میسر خواهد بود.

وی با بیان اینکه طارم در سال 1376 تبدیل به شهرستان شده است اظهارکرد: این شهرستان به لحاظ دسترسی به برخی از زیرساخت های مورد نیاز دارای مشکلات بسیاری بود که با گذشت زمان مرتفع شده است.

استاندار زنجان گفت: فلسفه وجود دستگاه های اجرایی در شهرستان ها تلاش برای رفع کاستی ها و مشکلات در بخش های مختلف است.

انصاری یادآورشد: در مدت کوتاهی نمی توان به همه راه های روستایی دسترسی ایجاد کرد چرا که این مهم متناسب با امکانات دولت انجام می شود.

وی تاکید کرد: درخواست مردم روستای گوهر شهرستان طارم بهسازی مسیر داخلی این روستا بود که این مهم اگر چه به لحاظ ماهیت باید با اعتبارات دهیاری و بنیاد مسکن انجام شود، اما اداره کل راه و شهرسازی استان زنجان در آسفالت مسیر داخلی روستا اقدامات مورد نیاز را انجام داد.

استاندار زنجان گفت: اجرای پروژه پل ورودی شهر آب بر از طرف گیلوان از سال 1389 شروع شده و درزمان حاضر نیمه کاره مانده است که این پروژه را نیز اداره کل راه و شهرسازی باید از شهرداری تحویل گرفته و به اتمام برساند.

انصاری خاطرنشان کرد: با تامین منابع مالی سد مشمپا از محل فایناس، مراحل اجرایی این سد تسریع شده و در پی آن نیز سد پاوه رود به اتمام خواهد رسید.

وی با تاکید بر اینکه توسعه باغات در شهرستان طارم نباید منحصر به بهره برداری از محصول زیتون باشد افزود: در راستای کاشت دیگر گونه های درختی با درآمد اقتصادی بالاتر نیز باید برنامه ریزی و تلاش کرد.

استاندار زنجان گفت: باید عوامل عوامل انسانی یا غیر انسانی آتش سوزی مراتع طارم، توسط اعضای شورای تامین و منابع طبیعی و آبخیزداری استان به طور دقیق بررسی و تمهیدات و مراقبت های ویژه برای پیشگیری از این حوادث اندیشیده شود.

 

انتهای پیام /

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: