‪Google+‬‏ نباید بسبت به تکریم پیشکسوتان عرصه ورزش بی تفاوت بود
امروز: چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۳۷

مدیرکل هماهنگی امور استان های وزارت ورزش و جوانان گفت: تکریم پیشکسوتان عرصه ورزش در کشور پررنگ نیست و نباید نسبت به این سرمایه های ارزشمند که بیشتر وقت خود را صرف اعتلای ورزش کشور کرده اند بی تفاوت بود.

کد خبر: ۲۲۵۹
تاریخ انتشار: دوشنبه ۳ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۰۵

به گزارش مهرزنجان،ایرج رحمانی افزود: شان و منزلت پیشکسوتان باید تا زمانی که در قید حیات هستند ارج نهاده شود و آنانکه در دوران فعالیت در عرصه ورزش برای کشور فخرآفرین شده اند خوب نیست در دوران سالمندی که نیازمند توجه و حمایت ویژه هستند به فراموشی سپرده شوند.

وی از "غلامحسین مظلومی" به عنوان یکی از اسطوره های فوتبال ایران یاد کرد و درگذشت وی را به خانواده اش و جامعه ورزش کشور تسلیت گفت و اظهار کرد: چه بسا مظلومی های زیادی در بستر بیماری هستند ولی کسی سراغی از آنان نمی گیرد که این زیبنده جامعه ورزش ایران نبوده و نیست.

رحمانی افزود: وقتی یک پیشکسوت ورزشی از دنیا رخت بر می بندد حضور جامعه ورزش در مراسم و همدردی با خانواده مرحوم کاری خوب و ارزنده است اما حلاوت کار زمانی است که این سرمایه ها هنوز در قید حیات می باشند و انتظار عیادت و حمایت های معنوی دارند به آنان توجه شود.

وی با بیان اینکه باید هرازچندگاهی جویای حال این سرمایه های گرانقدر ورزش بود، تصریح کرد: وزیر ورزش و جوانان همواره بر تکریم و تجلیل پیشکسوتان عرصه ورزش تاکید دارند و شایسته است مسوولان و دست اندرکاران امر ورزش به این مهم توجه وافری داشته باشند.

رحمانی افزود: اگر انجمن های پیشکسوتان ورزش در سراسر کشور فعال شوند و وزارت ورزش و جوانان و ادارات کل ورزش از آنها به شکل بهتری حمایت کنند در این صورت هرگز افسوس کارهای نکرده را نخواهیم خورد.

 

انتهای پیام /

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: