‪Google+‬‏ نقش کلیدی آمریکا، انگلیس و سفارتهای غربی در فتنه 88 کاملا روشن بود
امروز: یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۰۳
مسوول معاونت تهذیب مرکز مدیریت حوزه های علمیه زنجان

مسوول معاونت تهذیب مرکز مدیریت حوزه های علمیه زنجان گفت:نقش کلیدی آمریکا، انگلیس و سفارتهای غربی در فتنه 88 کاملا روشن بود.

کد خبر: ۲۲۶
تاریخ انتشار: شنبه ۷ دی ۱۳۹۲ ساعت ۱۲:۲۷

    حجت الاسلام علی ناصر در گفت و گو بامهرزنجان، با اشاره به انتخابات 88 و وقایع بعد از آن افزود :انتخابات 88 یک موقعیت حساس و ویژه ای برای کشور بود  و کسانی که چشم دیدن برکت و عظمت نظام اسلامی و حکومت دینی را نداشتند به فکر فتنه شدند.

وی با اشاره به پیشنه دشمنی ها علیه جمهوری اسلامی در طول سالهای متمادی از طرف غرب و دشمنان داخلی اظهار کرد :بعد از سال 57با شروع خرابکاری و ترور شخصیت ها و تحمیل 8 سال جنگ علیه ایران و جنگ شبیخون فرهنگی دشمنان به نتیجه ای نرسیدند، کار را در این دیدند که با ایجاد فتنه ای بسیار بزرگ و طراحی قیام و  شورش  طرح بر اندازی نظام اسلامی  را داشته باشند.

وی ادامه داد:فتنه 88 یک کار طراحی شده دشمن و چند سال زحمات و دشمنی های انسانهایی بود که چشم دیدن عظمت و نظام اسلامی را نداشتند به همین دلیل با غنیمت شمردن فرصت در سال 88 با ایجاد فتنه و دروغ های بزرگ مثل تقلب مقدمات فتنه بزرگ را شروع کردند و با اردو کشی خیابانی سعی در کسترش این فتنه کردند.

ناصر ادامه داد:همان هایی که شعار آزادی می دادند به خیابانها ریختند و حرمت عاشورا را شکستند و خیمه ها و مساجد و تکایا را به آتش کشیدند و بی حرمتی به  نوعی زیاد شد که رقص و پایکوبی کردند .

مسوول معاونت تهذیب مرکز مدیریت حوزه های علمیه زنجان اظهار کرد: نقش کلیدی آمریکا، انگلیس و سفارتهای غربی در فتنه 88 کاملا روشن بود تا اینکه بعد از این اتفاق مردم  در روز 9 مردم برای مدیریت و مهار فتنه  یک حرکتی کردند که نه از طریق اطلاعیه عمومی و نه دعوت رسمی بود، بلکه مردم به صورت خود جوش به خیابانها ریختند و تمام نقشه های فتنه گران را نقش بر آب کردند.

وی با بیان اینکه 9 دی گوشه ای از بصیرت مردم بود افزود:مردم انقلابی ایران دارای بصیرت هستند  و نشان دادند که با خون شهیدان این انقلاب را نگه داشته اند .

انتهای پیام/

نویسنده : مهر زنجان

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
انتشار یافته: 2
علی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۶:۲۷ - ۱۳۹۲/۱۱/۲۸
0
1
خدا بهتر میدونه دشمن اسلام کیه ... امیدوارم دشمنان اسلام (حقیقی ) نابود بشن و برن به درک
پاسخ ها
admin
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۰۹:۳۶ - ۱۳۹۲/۱۱/۲۹
انشاا...


نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: