‪Google+‬‏ رییس کمیته اجرایی مسابقات بوکس هنوز در بیمارستان بستری است
امروز: یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۰۳

داور ملی بوکس گفت:"بهمن بردبار"رییس کمیته اجرایی مسابقات بوکس قهرمانی کشور در لرستان به دلیل شدت جراحت وارده هنوز در بیمارستان بستری است.

کد خبر: ۲۲۶۰
تاریخ انتشار: دوشنبه ۳ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۰۷

به گزارش مهرزنجان، امیرحسین صالحی زنجانی روز یکشنبه درگفت وگو باخبرنگار ایرناافزود: شامگاه جمعه، دو نفر که گفته می شوند برادر بودند به قصد انتقام از "پدر و پسر" فعال در عرصه بوکس "بابک و بهمن بردبار" را با خودرو شخصی زیر گرفته و هر دو را راهی بیمارستان کردند.

وی اظهارکرد:عاملان این سوء قصدغیربومی هستندوبااین کارباعث شدند "بابک بردباروبهمن بردبار"که به ترتیب به عنوان عضو هیات ژوری و رییس کمیته اجرایی مسابقات بوکس قهرمانی کشوردر شهرستان بروجرد را عهده دار بودند کارشان به بیمارستان بکشد و داوران نیز با شنیدن این خبر از قضاوت در این پیکارها به خاطرآنچه که از آن به عنوان نبود امنیت یادشد اجتناب می ورزیدندکه با وساطت مسوولان هیات بوکس لرستان و عوامل نیروی انتظامی موضوع فیصله یافت.

صالحی زنجانی افزود:"بابک بردبار"از بیمارستان ترخیص شده ولی پدرش "بهمن بردبار"هنوز در بیمارستان بستری می باشد و با توجه به درمان های صورت گرفته از سوی پزشکان معالج وضعیت عمومی وی رو به بهبودی بوده و از "آی سی یو" نیز به "بخش" منتقل شده است.

وی بابیان اینکه ورزشکاران بایداخلاق ورزشی وخصلت پهلوانی را در خود تقویت کنند واجازه ندهند عصبانیت برآنها غلبه کند، یادآورشد:عامل سوء قصد بازداشت شده و مسابقات نیز طبق برنامه تدوین شده و در امنیت کامل درحال برگزاری است.

صالحی زنجانی که خود نیز از داوران قضاوت کننده در این پیکارها است افزود: مسوولان هیات بوکس لرستان و شهرستان بروجرد به شدت ازاین اتفاق ناراحت هستند و تمام تلاش خود را به کار می گیرند تا این مسابقات در فضایی امن و سالم برگزار و به پایان برسد.

روز جمعه این بوکسور با 45 سال سن برای شرکت در مسابقات بوکس قهرمان کشوری لرستان حاضر شد اما رییس هیات ژوری به دلیل اینکه بوکسورهای بالای 40 سال سن طبق قانون حق حضور در مسابقات را ندارند از وی ثبت نام به عمل نیاورد که متاسفانه کار به اینجا ختم شد.

 

انتهای پیام /

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: