‪Google+‬‏ دو سارق حرفه ای با 21 فقره سرقت در زنجان دستگیر شد
امروز: پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۱۳

رییس پلیس آگاهی استان زنجان از دستگیری دو سارق حرفه ای خودروی پراید با 21 فقره سرقت درزنجان خبر داد.

کد خبر: ۲۲۷۰
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۳۹

به گزارش مهرزنجان ،جعفر رحمتی با بیان این مطلب افزود: در پی وقوع چندین فقره سرقت خودرو طی چند روز گذشته، تیم ویژه ای از کارکنان پلیس آگاهی بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی یادآورشد: ماموران پلیس آگاهی روز گذشته حین گشت زنی هدفمند، به یک دستگاه سواری پراید که بر اثر تصادف متوقف شده بود، مشکوک و پس از اطمینان از سرقتی بودن خودرو، راننده خودرو به هویت"س-ح" را که به واسطه همین تصادف به بیمارستان منتقل شده بود، شناسایی و دستگیر کردند.

رحمتی اظهار کرد: در بازجویی های به عمل آمده مشخص شد که متهم دستگیر شده سارق خودروی تصادفی می باشد.

رییس پلیس آگاهی استان زنجان، گفت: با توجه به اینکه چندین خودرو نیز به همین شیوه طی روزهای اخیر سرقت شده بود، شک ماموران نسبت به اینکه متهم دستگیر شده در سرقت سایر خودروها نیز دست داشته باشد، بیشتر شد.

وی خاطرنشان کرد: در تحقیقات و بازجویی های بعدی به عمل آمده و ارایه مستندات و ادله، متهم لب به اعتراف گشود و به 21 فقره سرقت خودروی پراید با همدستی فردی به هویت "ب- م" معترف شد.

رحمتی با اشاره به دستگیری هر دو متهم اضافه کرد: متهمان دستگیری شده در بخش دیگری از اعترافات خود اذعان داشتند که پس از سرقت خودروها، آنها را اوراق و قطعات خودروها را به صنوف لوازم صوتی و اسپرت می فروختند که در این راستا سه نفر مالخر دستگیر و تعدادی اموال مسروقه از مغازه نامبردگان کشف شد.

رییس پلیس آگاهی استان زنجان ادامه داد: متهمان پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی شدند.

 

انتهای پیام /

مطالب مرتبط:
برچسب ها: سارق سرقت 
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین ها