‪Google+‬‏ قاچاق البسه به ارزش 770میلیون ریال در زنجان کشف شد
امروز: یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۰۲

جانشین فرماندهی انتظامی استان زنجان گفت: هفت هزارو 702ثوب انواع البسه قاچاق به ارزش تقریبی 770 میلیون ریال کشف شد.

کد خبر: ۲۲۷۷
تاریخ انتشار: جمعه ۷ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۰۰:۲۸

به گزارش مهرزنجان ،مراد جعفری افزود: در راستای مبارزه با قاچاق کالا و ارز ماموران پلیس آگاهی و انتظامی این استان با ایجاد ایست بازرسی در سطح محورهای مواصلاتی خودروهای عبوری را کنترل کرده و حین کنترل خودروهای عبوری از محور زنجان - طارم به دو دستگاه سواری پژو 405 و ال 90با استفاده از علایم هشدار دهند دستور ایست صادر کردند و راننده هر دو خودرو بدون توجه و با تغییر ناگهانی مسیر اقدام به فرار کردند. 

 وی اظهار کرد: با هوشیاری و اقدام به موقع پلیس خودروهای فراری پس از تعقیب و گریز کوتاه مدت در محور فرعی روستای مامالان متوقف و در بازرسی از خودروهای فوق یک هزار و 556 ثوب انواع البسه خارجی کشف شد.  

جانشین فرماندهی انتظامی استان زنجان گفت:همچنین در این راستا ماموران انتظامی حین بازرسی از خودروهای عبوری از اتوبان زنجان - قزوین به یک دستگاه کامیون بنز مشکوک شده و با متوقف کردن آن، در بازرسی از خودرو مذکور که به ظاهر حامل خرده بار و وسایل منزل بود دو هزار و 455 ثوب انواع البسه قاچاق که به طرز ماهرانه ای در کف خودرو جاسازی شده بود کشف کردند. 

 جعفری یادآورشد: محموله ای دیگر نیز حامل سه هزار و 691 ثوب انواع البسه قاچاق در بازرسی از خودروهای عبوری در شهرستان خدابنده کشف شد.  وی ارزش تقریبی البسه قاچاق کشف شده را 770 میلیون ریال عنوان و تصریح کرد: در این خصوص پرونده تشکیل و کالاهای کشف شده و افراد متخلف برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.  

مدیر کل پلیس افتخاری ناجا نیز با بیان اینکه هدف اصلی پلیس افتخاری بهره گیری از ظرفیت های مردمی برای توسعه و تحکیم نظم و امنیت اجتماعی است، گفت: پلیس با این رویکرد بسیاری از آسیب های اجتماعی را شناسایی و در پیشگیری و مرتفع کردن این آسیب ها تلاش های موثری انجام داده است.

  اکرمی ادامه داد: با توجه به وجود فرهنگ و اقلیم های متنوع کشور، مشارکت در بومی سازی نظم و امنیت و فعالیت های پیشگیرانه مناسب با فرهنگ و اقلیم های متنوع کشورو بهره برداری از اطلاعات و توان مردمی در بعد آموزش همگانی و اطلاع رسانی و فرهنگ سازی در جامعه از جمله مزایای به کارگیری پلیس افتخاری ناجا است. 

 رییس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان زنجان نیز از کشف دو هزار و 153 قرص و داروی غیر مجاز از دو واحد صنفی خبر داد و گفت: در راستای کنترل و نظارت بر صنوف و واحدهای توزیع دارو مامورین اداره نظارت بر اماکن عمومی با همکاری و تعامل معاونت غذا و دارو این استان از چند واحد صنفی در سطح شهرستان زنجان بازدید و موفق به کشف قرص و دارهای غیر مجاز فوق شدند. 

 معرفت اله جوزی یادآورشد: داروهای کشف شده به همراه متهمان برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع مربوطه شدند.

 

انتهای پیام /

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: