‪Google+‬‏ مبارزه با فساد نیازمند عزم ملی و همراهی بخش خصوصی است
امروز: چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۲۳
استاندار زنجان:

استاندار زنجان با بیان اینکه مبارزه با فساد نیازمند عزم ملی و همراهی بخش خصوصی است گفت: ماهیت فساد، انگیزه هر نوع رقابتی را از فعالان اقتصادی گرفته و رکود را حاکم می کند.

کد خبر: ۲۳۳۸
تاریخ انتشار: سه شنبه ۱۸ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۰۷

به گزارش مهرزنجان ،جمشید انصاری شامگاه دوشنبه در مراسم تجلیل از صادرکنندگان نمونه استان زنجان، صادرات غیر نفتی، حمایت از تولید، شفافیت در امور و حمایت از اقشارآسیب پذیر جامعه را از سرفصل های اقتصادی دولت تدبیر و امید برشمرد و افزود: عملیاتی کردن این برنامه ها بستر مناسبی برای حل مشکلات اقتصادی جامعه را فراهم می کند.

وی افزود:لایحه بودجه تبیین کننده برنامه ریزی و سیاست های اقتصادی دولت است.

وی با اشاره به تقدیم لایحه بودجه از سوی دولت به مجلس شورای اسلامی، اظهار کرد: در بودجه عمومی و سیاست های اقتصادی دولت، پیش بینی هایی مبنی بر رونق اقتصاد ملی و کمک برای عبور از دوره گذر انجام شده است.

استاندارزنجان گفت: کاهش پیچیدگی های اقتصادی و کمک به بهبود فضای کسب و کار از دیگر مولفه های مورد توجه دولت در راستای تدوین لایحه بودجه است.

انصاری مبارزه با فساد را نیازمند عزم ملی و همراهی بخش خصوصی عنوان و تصریح کرد: ماهیت فساد، انگیزه هر نوع رقابتی را از فعالان اقتصادی گرفته و رکود را حاکم می کند.

استاندار زنجان به برنامه دولت برای جبران 50 درصد از هزینه های کشور از طریق درآمدهای مالیاتی اشاره کرد و گفت: این برنامه ریزی بیانگر هدف دولت برای توانمند کردن بخش خصوصی در راستای تامین 50 درصد از هزینه های اداره کشور است.

انصاری اضافه کرد: عملیاتی شدن مصوبات سفر ریاست جمهوری به استان زنجان اعم ازتبدیل زنجان به قطب it کشور، ایجاد مرکزیت آمادی کشور در این استان و همچنین راه اندازی منطقه ویژه اقتصادی روند تحول و توسعه این استان را تسریع می کند.

وی خاطرنشان کرد: با اجرایی شدن مصوبه تبدیل زنجان به مرکز آمادی کشور، این استان به مرکزی برای تهیه و توزیع نیازهای 50 درصد از جمعیت کشور تبدیل می شود.
در این مراسم 14 صادر کننده نمونه استان زنجان تجلیل شدند.

 

انتهای پیام /

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین ها