‪Google+‬‏ داور، انگیزه و توان را از بازیکنان تیم واترپلو زرین معدن آسیا گرفت
امروز: چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۵۷

سرمربی تیم واترپلو زرین معدن آسیا گفت: عملکرد داور کویتی دیدار تیم های زرین معدن آسیا و آستانه قزاقستان خوب و راضی کننده نبود و در واقع ضعف در قضاوت انگیزه و توان را از بازیکنان کشورمان گرفت.

کد خبر: ۲۳۸۶
تاریخ انتشار: دوشنبه ۱ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۱۵

به گزارش مهرزنجان،اکبر عربدوست روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا با بیان اینکه در کوارتر اول بازی بازیکنان تیم ایران خوب و توانمند ظاهر شدند، افزود: پس از اخراج "توماس مولنار" کاپیتان و بازیکن کلیدی زرین معدن آسیا و دادن کارت زرد به من (عربدوست) بازیکنان تیم قزاقستان که همگی ملی پوش و باتجربه بودند از موقعیت پیش آمده به نفع خود استفاده کردند.

وی با بیان اینکه داور با این عملکرد بی مورد دست بازیکنان تیم زرین معدن آسیا را بست اظهار کرد: کنفدراسیون آسیا در این بازی حساس و مهم باید از داوران عنوان دار و رده بالای جهان بهره می گرفت تا چنین دیدار بزرگ و سرنوشت ساز اینچنین به جنجال و چالش کشیده نمی شد.

عربدوست با بیان اینکه با دادن کارت زرد در واقع اجازه هرگونه حرکت از من گرفته شد افزود: ضعف مفرط داوری بر عملکرد تیم واترپلو زرین معدن آسیا تاثیر منفی گذاشت و قدرت هرگونه مانور را از بازیکنان کشورمان گرفت.

سرمربی تیم واترپلو زرین معدن آسیا گفت: هرگز منکر قدرت تیم باتجربه آستانه قزاقستان نیستم چراکه این تیم در لیگ روسیه بازی می کند و خود را برای بازی های المپیک 2016 آماده می کند.

عربدوست افزود: با اینحال تیم زرین معدن آسیا در این دوره از رقابت های واترپلو جام باشگاه های آسیا نماینده شایسته ای برای ایران بود و توانست در مقابل دیگر تیم های مطرح حاضر عنوان نایب قهرمانی را از آن خود کند.

وی یادآور شد: حضور استاندار زنجان (جمشید انصاری) و "دکتر محسن علیمردانی و رضا عبدالهی" نمایندگان مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی و همچنین احمد حکیمی پور ، باعث دلگرمی و انگیزه بازیکنان تیم شد که این جای تقدیر دارد.

عربدوست افزود: تیم زرین معدن آسیا در این رقابت ها از هفت بازیکن زنجانی نیز سود می برد و به حتم این بازیکنان از آینده سازان واترپلو ایران خواهند بود.

 

انتهای پیام /

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین ها