‪Google+‬‏ شرط اساسی موفقیت در کارها باورداشتن است
امروز: پنجشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۹

 استاندار زنجان گفت: باور داشتن شرط اساسی و لازم برای کسب موفقیت در کارهاست.

کد خبر: ۲۴۵۹
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۰۲

به گزارش مهرزنجان ،جمشید انصاری شامگاه چهارشنبه در مراسم اولین دوره اهداء جایزه ثبوتی-خواجه پور در آمفی تئاتر دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان با اشاره به اینکه موفقیت مجموعه تحصیلات تکمیلی به دلیل باور بنیانگذاران آن بوده است، افزود: در کارهای کوچک و معمولی هم باور و یقین به کار سبب می شود شخص نتیجه ای متفاوت بدست آورد. 

 وی اظهار کرد: افرادی که با برنامه ریزی و با هدف مشخصی جایزه را به نام دکترثبوتی و خواجه پور نام گذاری کرده اند اگر به کار خود باورداشته باشند می توانند منشاء خیر در محیط های علمی شوند. 

 استاندار زنجان گفت: فعالیت پرفسور ثبوتی از ابتدای دهه 70 در مجموعه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان با اعتقاد به هدف و باور آن اهداف انجام شده است. 

 انصاری وجود باور به اصل، هدف و روش را مهم ارزیابی و تصریح کرد: در تمام کارهای بزرگی که به موفقیت می رسند باور کسانی که آن کار را شروع می کنند بسیار تاثیر گذار است. 

 رییس دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان گفت: طرح این جایزه به پیشنهاد چند تن از دوستان خوش فکر پایه ریزی شد و قرار شد ملاک این جایزه تاثیر افراد در جامعه علمی باشد. 

 محمدرضا خالصی فرد ابراز امیدواری کرد، در این مسیر آیین نامه در ارتقا اساتید موثر باشد و در این مورد تنها نظر اساتید برجسته مهم خواهد بود و سعی می شود این نوع تصمیم گیری به امور دیگر نیز سرایت یابد. 

 وی با اشاره به اینکه برای این جایزه از هیچ کمک دولتی استفاده نشده، خاطرنشان کرد: این جایزه در سال اول به سه جوان برتر و فعال در رشته های ریاضی، فیزیک و علوم رایانه تعلق می گیرد.  

انتهای پیام /

منبع خبر: ایرنا

مطالب مرتبط:
برچسب ها: استاندار زنجان 
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: