‪Google+‬‏ فقط 10 درصد از جامعه هدف کمیته امداد استان زنجان فاقد مسکن هستند
امروز: دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۹

مدیر کل کمیته امداد استان زنجان گفت: فقط 10 درصد از جامعه هدف کمیته امداد استان زنجان فاقد مسکن هستند.

کد خبر: ۲۶۴۹
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۴۵

به گزارش مهرزنجان ،بهرام ولی‌زاده اظهار کرد: ارتقای سطح سلامت مددجویان یکی از اولویت‌های کمیته امداد در خدمت‌رسانی محسوب می‌شود.

وی به خدمات کمیته امداد در حمایت از جامعه هدف نیز اشاره کرد و گفت: طبق برنامه سالانه 35 سرفصل خدماتی در حمایت از جامعه هدف کمیته امداد ارائه می‌شود.

مدیر کل کمیته امداد استان زنجان با اشاره به برنامه‌ریزی این نهاد برای ارائه خدمات هدفمند و موثر با هدف توانمندسازی مددجویان بیان کرد: در همین راستا نیازهای مددجویان توسط امدادگران و مددکاران احصا شده و خدمات نیز در همان بخش ارائه می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه در نتیجه ارائه خدمات هدفمند تا کنون 15 هزار خانوار از چرخه حمایتی کمیته امداد استان زنجان خارج شده‌اند، افزود: یکی از مولفه‌های مهم در توانمندسازی جامعه هدف ایجاد اشتغال و ساخت مسکن برای آنها است.

ولی‌زاده با اشاره به اینکه در حال حاضر فقط 10 درصد از جامعه هدف کمیته امداد استان زنجان فاقد مسکن هستند، اضافه کرد: استان زنجان در بحث ساخت مسکن برای جامعه هدف جزو استان‌های پیشرو است.

وی همچنین به مبحث اشتغال مددجویان نیز اشاره کرد و گفت: امسال بیش از 50 درصد تسهیلات ابلاغی به بانک‌های عامل در زمینه اشتغالزایی مددجویان کمیته امداد و نیازمندان وصول شده است.

مدیر کل کمیته امداد استان زنجان خاطر نشان کرد: در همین راستا بیش از 60 درصد تسهیلات اشتغالزایی در مناطق محروم پرداخت و 35 درصد از طرح‌های اشتغالزایی نیز مختص زنان سرپرست خانوار اجرا شده است.

وی با بیان اینکه هدف کمیته امداد در امر خدمت‌رسانی محرومیت‌زدایی و کمک به نیازمندان است، افزود: این موضوع نیازمند همکاری و همراهی بیش از پیش خیرین، مردم خیر و نوع دوست استان، دستگاه‎‌های اجرایی، بانک‌های عامل در امر پرداخت تسهیلات و ... است. 

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برچسب ها: کمیته امداد مسکن 
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: