‪Google+‬‏ سپاه برای مقابله با تهدیدات دشمنان تشکیل شده است
امروز: شنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۵۸
سردار ‌کرمی ‌در سخنرانی پیش از خطبه‎های نماز جمعه:

فرمانده سپاه ‌‌زنجان با بیان اینکه ارتش و سپاه در اوج وحدت وارد صحنه نبرد شده و خرمشهر آزاد‌نشدنی را آزاد کردند، گفت:سپاه برای مقابله با تهدیدات دشمنان تشکیل شده است و نامگذاری روز ولادت امام حسین (ع) به این دلیل است که سپاه در کوتاه‌ترین زمان در پاسداری از انقلاب آنچنان درخشید که مورد تحسین امام (ره) قرار گرفت.

کد خبر: ۲۸۶۹
تاریخ انتشار: جمعه ۱ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۷:۰۸

به گزارش مهرزنجان ،سردار جهانبخش کرمی ظهر امروز در سخنرانی پیش از خطبه‎های نماز جمعه این هفته با تبریک روز پاسدار اظهار داشت: مردم دنیا با عرض ارادت مردم زنجان نسبت به امام حسین (ع) آشنا هستند.

فرمانده سپاه انصار‌المهدی (عج) استان زنجان با اشاره به اینکه معنویت، اخلاص، ولایت‎مداری عاشورایی، مردم‎داری، مردم‌یاری، روحیه جهاد و شهادت از ویژگی‎های سپاه است، افزود: بعد از پیروزی انقلاب اسلامی دشمنان می‎خواستند در نظام اسلامی بحران ایجاد کنند که سپاه با کمک سایر نیروها آنچنان درخشید که امام(ره) فرمودند: «همه امت ما سپاهی هستند».

سردار کرمی یادآور شد: زمانی که بسیاری از مناطق کشور از جمله کردستان در دست دشمنان بود، سپاه به همراه سایر نیروهای نظامی آنچنان درخشیدند که امروز کردستان آباد، سرزمین و پیشمرگان دلاوری داریم که در دفاع از انقلاب فداکاری می‎کنند.

وی گفت: در دوران دفاع مقدس با رهبری امام خمینی (ره) سپاه و بسیج وارد صحنه شدند و آنچنان حماسه آفریدند که امام گفتند اگر سپاه نبود، کشور هم نبود.

فرمانده سپاه انصار‌المهدی (عج) استان زنجان با اشاره به اینکه اجرای عملیات‎های مختلف به همراه سایر نیروهای نظامی موجب شد تا خرمشهر به عنوان خونین‌شهر آزاد شده و در اختیار ایرانی‏‎ها قرار گرفت.

سردار کرمی با بیان اینکه ارتش و سپاه در اوج وحدت وارد صحنه نبرد شده و خرمشهر آزاد‌نشدنی را آزاد کردند، افزود: در این عملیات 60 هزار نیروی دشمن حضور داشت اما رزمندگان با اجرای چهار عملیات موفق شدند این شهر را آزاد کنند.

وی گفت: فرزندان دلاور ملت ایران عملیات‌های غرور‌آفرینی را انجام دادند که دشمنان مجبور به عقب‎نشینی شده و بعد از عملیات کربلای 5 مجبور به پذیرش قطعنامه شدند.

فرمانده سپاه انصار‌المهدی (عج) استان زنجان با اشاره به اینکه بعد از دفاع مقدس نیز رزمندگان وارد صحنه سازندگی، عمران و کمک به دولت شده است، افزود: در صحنه خدمت به مردم مناطق محروم با اجرای طرح‎های محرومیت‎زدایی، اجرای اردوهای جهادی به نظام اسلامی کمک می‎کنند.

سردار کرمی با اشاره به فعالیت‌های اقتصاد مقاومتی از سوی بسیج و سپاه تصریح کرد: در سال گذشته از این طریق برای یکصد هزار نفر زمینه اشتغال فراهم شده است.

وی با بیان اینکه رزمندگان اسلام در خطرناکترین بحران‌ها حضور داشته و تهدیدات دشمنان را پاسخ می‎دهند، افزود: نیروهای نظامی، انتظامی، اطلاعاتی و امنیتی کشور در همه نقاط کشور گوش به فرمان ولایت هستند.

فرمانده سپاه انصار‌المهدی (عج) استان زنجان با اشاره به اینکه باید در مقابل دشمن قوی باشیم افزود: کشورهایی که دم از حقوق بشر و آزادی و مبارزه با تروریسم می‌زنند امروز خودشان جنایت‎های بی‎شرمانه‎ای را انجام می‎دهند.

سردار کرمی با اشاره به اینکه رژیم غاصب اسرائیل در مقابل مقاومت ملت‎های مظلوم سر تعظیم فرود آورده است، افزود: این رژیم آدمکش و جنایتکار امروز مورد نفرین است.

وی اختلاف‎افکنی در بین شیعه، سنی و تربیت افرادی همچون ابوبکر بغدادی را از اقدامات آمریکای جنایتکار عنوان کرد و افزود: امروز خائن‌الحرمین با پشتیبانی آمریکا و صهیونیست‎ها در یمن جنایت می‏‌کند.

فرمانده سپاه انصار‌المهدی (عج) استان زنجان با بیان اینکه اگر امروز دشمنان پای مذاکره نشسته‎اند، به برکت حماسه خرمشهر، شلمچه و خون پاک شهدا و ولایت فقیه است، افزود: ملت ایران پاسخ سختی به دشمنان می‎دهند.

سردار کرمی با اشاره به اینکه سنگرهای مسجد، مصلی و حسینیه‎ها سنگرهای شکست‌ناپذیر اسلام هستند، افزود: اگر آمریکایی‎ها فکر می‎کنند که می‎توانند نفوذ انقلاب اسلامی را از دل‎های ملت‎ها بیرون کنند، فکر اشتباهی می‎کنند.

وی با بیان اینکه با مقام معظم رهبری بیعت کرده و فرزندان این ملت عاشورایی بیعت می‎کنند، افزود: ملت در عهد و پیمان خود بوده و هرگونه تهدیدات سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و امنیتی دشمن را پاسخ می‎دهند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برچسب ها: خرمشهر 
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: