‪Google+‬‏ چرخش کلید روحانی در جهت عزادر کردن دولت یا ملت
امروز: دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۴
یادداشت/

شب عزای دولت شبی است که با هدف سیاسی نه خدمت به مردم به استانها سفر کند و تنها در صدد کسب قدرت با استفاده از مردم و با شعارهای دهن پر کنی باشد که هرگز عملی نمی شود.

کد خبر: ۳۲۷۰
تاریخ انتشار: سه شنبه ۳ شهریور ۱۳۹۴ ساعت ۰۸:۵۰

به گزارش مهرزنجان ،علی اکبری در یادداشتی نوشت:اظهارات وزیر اقتصاد درباره این که شب پرداخت یارانه ها، شب عزای دولت است،بدین معنی است که دولت حتی حاضر به پرداخت پولی نیست که چندین برابر آن را از مردم به بهانه های مختلف در قالب مالیات و ... می گیرد.

به راستی هدف دولتی که به قدرت خود مردم و به حمایت آنها دوام دارد چه می تواند باشد؟مگر دولت برای خدمت کردن به مردم نیست؟پس چگونه می شود که دولت کوچکترین کار خود را در حق مردم برای خود سنگین می داند و تلاش می کند از زیر بار مسئولیت آن فرار کند.

ایده آلهایی که دولت طبق قانون برای ملت باید مهیا کند بس چه شد؟ اگر تحقق یافته است بس چرا در جامعه فاصله طبقاتی روز به روز در حال افزایش است تا جایی که برخی برای نان شب خود محتاجند در حالی که دولت تلاش می کند برای نفس کشیدنشان هم مالیات بگیرد.

این پولها چه می شود؟ دولت و ملت به معنی واقعی کی تحقق می یابد تا مردم بدبخت کمی طعم زندگی را بچشند؟ آیا در شان دولت اسلامی که مسئولش هم روحانی است می باشد که برای کوچکترین خدمت خود به مردم ضعیف و کم در آمد عزا بگیرد؟

آیادولت فقط در انتخابات و کارهای سیاسی خود به ملت احتیاج دارد؟ احتیاج ملت به دولت چگونه جای خالی خود را پر می کند تا معنی دولت و ملت تحقق یابد؟

شب پرداخت یارانه ها شب عزای ملت است نه دولت، شب عزا برای 45 هزار تومانی که روز بعد روی فیش ها گاز و .... اعمال می شود.

تعجب می کنم از کسی که دم از اسلام میزند ولی در عمل فرسخ ها با اسلام فاصله دارد و شعارهایش برای گول زدن ملتی است که از روی سادگی دل به این خوشی ها بسته اند.

به راستی آیا پیشوای شما نیز برای کمک کردن به مردم فقیر عزا می گرفت؟ یا از نان شب خود می زد تا همسایه ای گرسنه شب را صبح نکند؟

چه تضاد تلخی است که شب شادی نیمی از مردم ایران شب عزای دولت است ،شب شادی برای آنهایی که فردا شاید بتوانند یک کیلو گوشت خریداری و یا حاجت کوچکی را از خانه خود روا کنند.

اشتباه نکنید شب عزای دولت شب پرداخت یارانه ها نیست بلکه تنها شبی که دولت در آن شب می تواند با آسایش بخوابد شب پرداخت یارانه هاست زیرا که که آن شب دعایی پشت سر دولت است.

شب عزای دولت شبی است که با هدف سیاسی نه خدمت به مردم به استانها سفر کند و تنها در صدد کسب قدرت با استفاده از مردم و با شعارهای دهن پر کنی باشد که هرگز عملی نمی شود.

بجاست که دولت به جای عزا در شب پرداخت یارانه ها جای عنوان و معنون خود را کمی تغییر داده و خود برای خود عزایی بگیرد که با این روند اولین دولت 4 ساله می شود.

برای همدردی ملت با دولت پیشنهاد می شود دولت هروقت یارانه داد سه روز عزای عمومی اعلام کند تاافکارعمومی متوجه بشوند که چه داغ سنگینی روی دوش دولت است.

به امید روزی که عزای دولت به اصطلاح تدبیر و امید تبدیل به شادمانی شود اما عزای ملت را چندین برابر نکنند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین ها