‪Google+‬‏ برای عملیات تکمیلی پروژه پل سیدالشهداء هشت ماه زمان پیش بینی شده است عکس
امروز: چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۳۲
شهردار زنجان خبر داد

شهردار زنجان گفت:مدت زمان اجرای پروژه برای عملیات تکمیلی پروژه پل سیدالشهداء و نواقصلات آن هشت ماه از زمان ابلاغ قرار داد پیش بینی شده که در صورت تاخیر روزانه به مبلغ 2 ونیم میلیون تومان دیر کرد اخذ خواهد شد.

کد خبر: ۳۳۶۷
تاریخ انتشار: شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۰۳

حبیب ملایی‌یگانه در گفت و گو با مهرزنجان ،افزود:شهرداری کارهای مقدماتی پروژه پل سید الشهداء زنجان که انتخاب پیمان کار است را انجام داده است .

وی اظهار داشت:یک پروسه طولانی باید راجع به فرایند انتخاب پیمان کار برای ادامه پروژه ها باید انجام می گرفت که در جلسه ای که حدود 12 ساعت طول کشد انجام شده است.

شهردار زنجان گفت:در یک فرایندی پیمانکار پروژه با حضور اعضای شورای شهر نماینده ادراه کل بازرسی استان و کارشناسان ذی ربط که از داخل و خارج شهرداری بودند با روش طرح کیفیت و قیمت انتخاب شد.

یگاه افزود:مجوز لازم برای تنفیذ معامله و اجرای  پروژه از شورای اسلامی شهر زنجان مکاتبه شده و مصوبه شورا هم داده شده است و منتظر ابلاغ مصوبه اجرای پروژه از سوی فرمانداری زنجان هستیم که انشاا... به محض ابلاغ مصوبه عقد قرداد خواهد شد.

وی ادامه داد:مدت اجرای پروژه برای عملیات تکمیلی پروژه  پل سید الشهداء و نواقصلات که نوعا در پروژه است هشت ماه از زمان ابلاغ قرار داد پیش بینی شده است که با پیمان کار صحبت شده که اگر بتواند تا پایان سال جاری بتواند پروژه را تکمیل و زودتر از موعد مقرر تمام کند نسبت به تشویق مبلغ مالی اقدام خوهیم کرد.

شهردار زنجان اظهار داشت:امیدواریم پیمان کار قول هایی که داده را بتواند عمل کند و تا پایان سال جاری پروژه را به مرحله بهره برداری برساند. 

یگانه تاکید کرد:اگر پروژه تکمیل شود پیمان کار تشویقی خواهد گرفت و اگر نتوانست از زمان تحویل قانونی پروژه که هشت ماه است پروژه را تحویل بدهد در صورت تاخیر برای هر روز تاخیر روزانه 2 و نیم میلیون تومان جریمه برای دیر کرد باید پرداخت کند که امیدواریم در زمان تعیین شده و حتی زودتر از موعد این پروژه به بهره برداری برسد.

 

پل سید الشهدائ زنجان

پل سید الشهداء زنجان

 انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین ها