‪Google+‬‏ اعزام دانش‌آموزان زنجانی به اردوهای راهیان نور غرب کشور لغو شد
امروز: یکشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۰
به دلیل نامساعد بودن وضعیت هوا؛

مسئول روابط عمومی و تبلیغات سپاه ناحیه زنجان گفت: در پی ناهماهنگی‌های ایجاد شده از طرف آموزش و پرورش اعزام دانش‌آموزان زنجانی به اردوهای راهیان نور غرب کشور لغو شد.

کد خبر: ۳۶۰۶
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۷ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۲:۲۳

به گزارش مهرزنجان ،رسول علی‌محمدی اظهار داشت: اردوهای راهیان نور هر ساله با حضور گسترده دانش‌آموزان برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه همزمان با فرارسیدن هفته بسیج دانش‌آموزی مقرر شد تعدادی از دانش‌آموزان بسیجی شهرستان زنجان صبح امروز به اردوهای راهیان نور غرب کشور اعزام شوند، گفت: به دلایل مختلف اعزام دانش‌آموزان به اردوهای راهیان نور غرب کشور لغو شد.

مسئول روابط عمومی و تبلیغات سپاه ناحیه زنجان ناهماهنگی‌های ایجاد شده از طرف آموزش و پرورش را از دلایل لغو اردوهای راهیان نور اعلام کرد و افزود: هنوز دلیل اصلی لغو اعزام دانش‌آموزان به اردوهای راهیان نور از سوی آموزش و پرورش مشخص نشده است.

علی‌محمدی ادامه داد: در نخستین فرصت پیش‌آمده برنامه اعزام دانش‌آموزان زنجانی به اردوهای راهیان نور غرب کشور اجرا می‌شود.

وی با بیان اینکه مقرر بود در نخستین دوره 250 نفر از دانش‌آموزان مقطع دبیرستان به اردوهای راهیان نور اعزام شوند، افزود: قرار بود این تعداد از دانش‌آموزان در قالب 6 دستگاه اتوبوس به منطقه عملیاتی غرب کشور و مریوان کردستان اعزام شوند.

مسئول روابط عمومی و تبلیغات سپاه ناحیه زنجان با اشاره به اینکه اردوهای راهیان نور غرب کشور به‌صورت دو روزه برای دانش‌آموزان در نظر گرفته‌ شده است، ابراز داشت: در این اردوها برنامه‌های مختلف فرهنگی از جمله بازدید از یادمان‌های شهدا، زیارت عاشورا، ختم قرآن، مسابقات مختلف کتابخوانی و... برای دانش‌آموزان در نظر گرفته می‌شود.

علی‌محمدی برگزاری نمایشگاه دجال‌واره و آسیب‌های ماهواره را از دیگر برنامه‌های اردوهای راهیان دانش‌آموزی اعلام کرد.

وی به استقبال خوب دانش‌آموزان شهرستان زنجان از اردوهای راهیان اشاره کرد و ابراز داشت: پس از اعزام دانش‌آموزان دختر، دانش‌آموزان پسر نیز به اردوهای راهیان نور اعزام می‌شوند.

مسئول روابط عمومی و تبلیغات سپاه ناحیه زنجان به اهداف برگزاری اردوهای راهیان نور دانش‌آموزی اشاره کرد و افزود: آشنایی دانش‌آموزان با مناطق عملیاتی و انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به دانش‌آموزان از اهداف اصلی برگزاری این اردوها است.

انتهای پیام/ 

مطالب مرتبط:
برچسب ها: راهیان نور غرب 
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: