‪Google+‬‏ تربیت دانش آموزان همطراز انقلاب از اهداف اردوهای دانش آموزی است
امروز: یکشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۰
فرمانده سپاه ناحیه زنجان:

فرمانده سپاه ناحیه زنجان با اشاره به شعار هفته بسیج دانش آموزی "دانش آموز بسیجی حماسه ساز امروز و آینده ساز فردا" گفت: باید دانش آموزان را برای آینده انقلاب خود تربیت کنیم.

 

کد خبر: ۳۶۵۹
تاریخ انتشار: شنبه ۱۶ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۱۹

ابوالفضل طهماسبی در گفت و گو با مهرزنجان ،با اشاره به اردوهای راهیان نور غرب کشور افزود: دوره اول اردوهای غرب کشور شهرستان زنجان خواهران بودند که از ناحیه یک و ناحیه دو اعزام شدند که استقبال خوبی داشته است.

وی اظهار داشت: اعزام شوندگان از برخی مناطق عملیاتی غرب کشور و مریوان بازدید و در خلال این برنامه های مختلف فرهنگی از جمله زیارت عاشورا، دعای عهد، همخوانی سرود، روایتگری و  مسابقات داخل اتوبوس اجرا می شود.

فرمانده سپاه ناحیه زنجان خاطر نشان کرد: امیدواریم این عملیات بزرگ فرهنگی که برگزار می شود اثر خوبی روی دانش آموزان داشته باشد و در این برهه از زمان که دشمن کارفرهنگی زیادی علیه نظام و ارزش ها انجام می دهد ما بتوانیم فرهنگ شهادت را به نسل جدید انتقال بدهیم.

وی تصریح کرد: اردوهای مناطق عملیاتی غرب کشور دو روزه هستند  و اهمیت زیادی برای دانش آموزان دارد زیرا که آنها با زندگی دسته جمعی بیشتر آشنا می شوند.

طهماسبی با بیان اینکه باید دانش آموزان همطراز انقلاب اسلامی را در اردوها تربیت کنیم گفت: شعار هفته بسیج دانش آموزی "دانش آموز بسیجی حماسه ساز امروز و آینده ساز فردا" است که ما با توجه به اهمیت این باید دانش آموزان را برای آینده انقلاب اسلامی تربیت کنیم.

انتهای پیام/

 

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: