‪Google+‬‏ سه پارکیگ طبقاتی در شهر زنجان احداث می شود
امروز: پنجشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۴
سخنگوی شورای شهر زنجان:

سخنگوی شورای شهر زنجان با اشاره به اجرای طرح مطالعه جامع ترافیک شهر زنجان گفت: وجود پارکینگ طبقاتی در داخل شهر از دغدغه های اصلی شهروندان است.

کد خبر: ۳۷۲۶
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۰۶

به گزارش مهرزنجان ،اسماعیل دویران با اشاره به اجرای طرح مطالعه جامع ترافیک شهر زنجان گفت: وجود پارکینگ طبقاتی در داخل شهر از دغدغه های اصلی شهروندان است و همیشه برای شهروندان این سوال پیش می آید که چرا در داخل شهر پارکینگ طبقاتی نداریم.

وی با اشاره به لزوم ساخت سه پارکینگ سعدی در پشت سینما قدس، پارکینگ دلجویی در زینبیه شرقی و پارکینگ شهدا در دروازه ارک اظهار داشت: با احداث این پارکینگ‌ها در مجموع 700 پارکینگ در زنجان ایجاد می‌شود که به مشکلات ترافیکی بافت شهر کمک زیادی می کند.

سخنگوی شورای شهر زنجان ضمن تاکید بر اینکه شهر زنجان در مطالعات جامع ترافیکی به 16 منطقه و 150 ناحیه تقسیم‌ می شود خاطر نشان کرد:  13 هزار خودرو در محدوده قرمز ترافیکی تردد می‌کنند که در ساعات اوج ترافیک حجم تردد به 15 هزار خودرو می‌رسد.

دویران با بیان اینکه از اول شورای چهارم دغدغه پارکینگ ها در شهر بوده است افزود: پارکینگ‌های طبقاتی واقع در خیابان صمیمی‌فرد، سبزه میدان، خیابان دلجویی، چهارراه سعدی و خیابان شهدا به تصویب شورای شهر رسیده است ولی ایجاد پارکینگ در خیابان صفا با اعتراض فرمانداری مواجه است.

وی با اشاره به وضعیت کنونی پارکینگ سعدی گفت: این منطقه سالها پیش خاکبرداری شده است که باید تکلیف آن مشخص شود.

وی زمین پارکینگ دلجویی را متعلق به شرکت جهاد نصر دانسته و ادامه داد: شهرداری نیز باید یک باب منزل مسکونی به مساحت 148 متر واقع در این مکان را تملیک کرده و ساخت این پارکینگ با مشارکت جهاد نصر اقدام شود.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
انتشار یافته: 1
زنجانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۳ - ۱۳۹۴/۰۸/۲۷
0
1
یعنی واقعا احداث میشه؟ ما که از خدامونه!!!!!!!!!!

نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: