‪Google+‬‏ 18 میلیارد ریال وام خودکفایی به مددجویان زنجان پرداخت شد
امروز: دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۰
مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان زنجان:

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان زنجان از پرداخت 18 میلیارد ریال وام خودکفایی به مددجویان زنجانی از محل منابع بانکی خبر داد.

کد خبر: ۳۹۴۶
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۳ دی ۱۳۹۴ ساعت ۰۰:۴۸

به گزارش مهرزنجان، ابوالفضل عبداللهی اظهار کرد: کمیته امداد شهرستان زنجان در راستای تحقق اهداف عالیه این نهاد که توانمندسازی و خودکفایی مددجویان است، خدمات مربوط را ارائه می‌دهد.  

وی با اشاره به اینکه اجرای طرح‌های خوداشتغالی و ایجاد فرصت‌های شغلی مناسب برای خانواده‌های نیازمند در راس اهداف کمیته امداد قرار دارد، بیان کرد: ارمغان این خدمات تأمین عزت و کرامت خانواده‌ها و نیل به استقلال اقتصادی جامعه هدف است.  

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان زنجان با اشاره به اینکه در همین راستا نسبت به ارائه خدمات مربوط اقدام شده‌است، گفت: طی سال جاری 93 فقره وام خودکفایی از محل منابع امدادی به مددجویان زنجانی پرداخت شده‌است.  

عبداللهی با اشاره به هزینه 5 میلیارد و 30 میلیون ریالی کمیته امداد در این بخش تصریح کرد: طرح‌هایی اجرا شده که شامل صنایع دستی، مشاغل خانگی، مشاغل خدماتی و ... بوده‌است.  وی با اشاره به اینکه امسال 192 فقره وام نیز از محل منابع بانکی به مددجویان کمیته امداد پرداخت شده‌است، گفت: در این راستا 18 میلیارد و 410 میلیون ریال اعتبار هزینه شده‌‎است.  

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان زنجان با اشاره به اینکه در راستای ارائه خدمات اشتغال نسبت به آموزش افراد واجد شرایط خانوار‌های زیرپوشش در رشته‌های فنی و حرفه‌ای و صنایع دستی اقدام شده‌است، اضافه کرد: ارائه مشاوره‌های شغلی لازم در زمینه احراز فرصت‌ها و موقعیت‌های شغلی مناسب نیز از دیگر خدماتی است که کمیته امداد در این بخش ارائه کرده‌است.  

وی با اشاره به نظارت مستمر بر حسن اجرای طرح‌های اشتغال و ارائه آموزش‌های تکمیلی در حین اجرای طرح‌های اشتغال اضافه کرد: از دیگر خدمات ارائه شده در این بخش شامل بازاریابی و فروش تولیدات طرح‌های خودکفایی با قیمت مناسب است.  

مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان زنجان ادامه داد: ارائه همین خدمات موجب اجرای موفق طرح‌های اشتغال و در نتیجه توانمندسازی خانواده‌های زیرپوشش شده‌است. 

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برچسب ها: وام خودکفایی 
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: