‪Google+‬‏ کارهای مطالعاتی لازم روی پروژه ها انجام بگیرد
امروز: یکشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۳
رئیس شورای اسلامی شهر زنجان:

رئیس شورای اسلامی شهر زنجان با اشاره به وضعیت پل سیدالشهداء گفت: مشکلات و مسائل فنی مطرح شده پل سیدالشهداء را شهردار رد کردند.

کد خبر: ۴۰۱۱
تاریخ انتشار: شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۱۰

سعید امیدی در گفت و گو با مهرزنجان، در پاسخ به این سوال که به گفته مردم پل سید الشهداء کج ساخته شده و با مشکلاتی روبرو است، با اشاره به مسائل فنی پل سید الشهداء افزود: مشکلات و مسائل فنی مطرح شده پل سیدالشهداء را شهردار رد کردند.

وی اظهار داشت: طبیعتا زمانبر و طولانی تر شدن دوره ساخت پروژه ها می تواند چنین مشکلاتی را به همراه داشته باشد و علاوه بر آن می تواند قیمت تمام شده پروژه را بالا ببرد و مسائل حاشیه ای ایجاد کند.

رئیس شورای اسلامی شهر زنجان گفت: در واقع تاخیر در انجام پروژه ها به صلاح استان و شهر نیست.

امیدی با اشاره به اینکه در مجموع برای جلوگیری از تکرار موارد مختلف بایستی پروژه ها با دقت نظر و کار کارشناسی شده انتخاب شوند، گفت: کارهای مطالعاتی لازم روی پروژه ها انجام بگیرد و بعد از یک مطالعه دقیق و اصولی پروژها اقدام شوند.

وی با تاکید بر اینکه ضمن اینکه قبل از اقدام به پروژه ها باید ابعاد مختلف اجرایی پروژه هم تنظیم و مدیران مشخص شود، تصریح کرد: تاخیر در انجام پروژه ها مورد قبول نیست.

رئیس شورای اسلامی شهر زنجان گفت: علاوه برا این باید هزینه مورد نیاز به همراه تامین منابع مالی مشخص شود تا در طول اجرای پروژه مشکلاتی این چنینی پیش نیاید.

انتهای پیام/

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین ها