‪Google+‬‏ آیت الله احمد جنتی عمّار صبور انقلاب دانلود
امروز: پنجشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۷
مهرزنجان منتشر کرد؛

عملکرد شجاعانه آیت الله جنتی در عمل به قانون در ماجرای انتخابات مجلس ششم ، برخی رد صلاحیت افراطیون دوم خردادی در مجلس هفتم، باعث شد حجم انبوهی از تخریب‌ها متوجه ایشان گردد، طوری که قلم به دستان دوم خردادی از هیچ کوششی در راستای این تخریب فروگذار نکردند.

کد خبر: ۴۰۷۴
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۰۷:۳۹

به گزارش مهرزنجان، عملکرد شجاعانه آیت الله جنتی در عمل به قانون در ماجرای انتخابات مجلس ششم ، برخی رد صلاحیت افراطیون دوم خردادی در مجلس هفتم، باعث شد حجم انبوهی از تخریب‌ها متوجه ایشان گردد، طوری که قلم به دستان دوم خردادی از هیچ کوششی در راستای این تخریب فروگذار نکردند.

جرم آیت‌الله جنتی ایستادگی بر اصول امام در همه ادوار انقلاب اسلامی است. و صبر این در برابر هجمه های مختلفی که بر وی وارد می شود نشان از بصیرت و تقوای وی می باشد.

در توصیف متقین در خطبه همام از حضرت علی(ع) در نهج ابلاغه آمده است:

"خداوند در باطنشان بزرگ، و غیر او در دیدگانشان کوچک است. آنان با بهشت چنانند که گویی او را دیده و در فضایش غرق در نعمتند، و با عذاب جهنم چنانند که گویی آن را مشاهده نموده و در آن معذبند. دلهایشان محزون، همگان از آزارشان در امان، بدن هاشان لاغر، نیازهایشان سبک، و نفوسشان با عفت است. روزی چند را در راه حق صبر کردند که برای آنان راحتی جاوید به دنبال آورد، این است تجارتی سودآور که خداوند برای آنان مهیا نمود."

برای دانلود پوستر آیت الله احمد جنتی عمّار صبور انقلاب اینجا و یا روی عکس کلیک کنید.

پوستر/ آیت الله احمد جنتی عمّار صبور انقلاب +دانلود

انتهای پیام/

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
انتشار یافته: 1
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۳ - ۱۳۹۴/۱۱/۱۱
0
0
؟؟؟؟

نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: