‪Google+‬‏ سیستم پرداخت موبایلی کمک به مددجویان کمیته امداد در زنجان راه‌اندازی شد
امروز: سه شنبه ۲۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۸

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره)استان زنجان از راه‌اندازی سیستم آنی پرداخت مبالغ نیکوکاری با موبایل در بستر USSD در زنجان خبر داد.

کد خبر: ۴۰۸۶
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۱۳

به گزارش مهرزنجان، رضا حسنلو اظهار کرد: کمیته امداد استان زنجان در راستای کمک به مددجویان و بهره‌گیری از ظرفیت‌های مردمی فعالیت‌های بسیاری را انجام می‌دهد.

وی با اشاره به اینکه در این راستا طرح‌های مشارکتی کمیته امداد اجرایی می‌شود، اضافه کرد: شمار طرح‌های مشارکتی کمیته امداد بیش از 45 عنوان است که برگرفته از سنت‌های حسنه اسلامی است.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره)استان زنجان با بیان اینکه به همین منظور با هدف کمک به مردم سامانه ارتباطی کمک‌رسانی نیز ایجاد شده است، گفت: از این پس با راه‌اندازی سیستم آنی پرداخت به صورت موبایلی #88773* نسبت به بهره‌گیری از ظرفیت خیرین اقدام شده است.

حسنلو نحوه پرداخت کمک‌‎های مردمی از این طریق را شماره‌گیری کد مربوط اعلام کرد و گفت: پس از شماره‌گیری گزینه‌های 1-صدقه، 2- ایتام ، 3- جهیزیه، 4-درمان، 5- مسکن، 6- اشتغال و 7-عضو افتخاری نمایش داده می‌شود که با انتخاب هر یک از این گزینه‌ها، در مرحله بعدی کد استان زنجان که 24 است، وارد شده و در مرحله پس از آن با وارد کردن اطلاعات کارت نسبت به واریز کمک به نفع مددجویان استان اقدام می‌شود.

وی با اشاره به اهداف راه‌اندازی این سامانه بیان کرد: کاهش هزینه‌های کمیته امداد و مردم، جلوگیری از استهلاک پول ملی و جلوگیری از دستبرد افراد سودجو از اهداف راه‌‎اندازی آنی پرداخت است.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره)استان زنجان با اشاره به اینکه این روش پرداخت به وسیله موبایل شخصی و کارت‌های بانکی عضو شتاب و رمز دوم کارت انجام می‌شود، بیان کرد: هم‌استانی‌ها برای کمک به مددجویان کمیته امداد و ارائه نظرات و پیشنهادات خود در این زمینه می‌توانند با سامانه 3000990006 ارتباط بگیرند.

گفتنی است؛ در حال حاضر این سرویس بر روی سیم کارتهای (دائمی و اعتباری) همراه اول و ایرانسل فعال است. 

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: