‪Google+‬‏ تولید برنامه‌هایی با مضامین عفاف و حجاب افزایش می یابد
امروز: پنجشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۶
مدیرکل صدا و سیمای استان زنجان:

مدیرکل صدا و سیمای استان زنجان از تولید برنامه‌ها و گزارشهایی با مضامین ترویج و تبلیغ فرهنگ عفاف و حجاب در صدا و سیمای مرکز زنجان خبر داد و گفت: تولید برنامه‌هایی با مضامین عفاف و حجاب در زنجان افزایش می یابد.

کد خبر: ۴۱۸۰
تاریخ انتشار: دوشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۴:۲۴

به گزارش مهرزنجان، مرتضی صفری با اشاره به برنامه های صدا و سیمای زنجان برای گسترش فرهنگ حجاب افزود:: در راستای ترویج و اشاعه فرهنگ دینی و سبک زندگی اسلامی به ویژه در عرصه عفاف و حجاب زنان اقدام به تولید و پخش گزارشها و برنامه‌های متنوعی می‌کنیم.

وی با اشاره به افزایش تولید برنامه‌هایی با مضامین عفاف و حجاب عنوان کرد: هدف از تولید این برنامه‌ها و گزارشها نشان دادن قبح بودن و زشتی بی حجابی است چراکه آگاهی و روشنگری از رسالتهای مهم صدا و سیما به شمار می‌رود.

مدیرکل صدا و سیمای استان زنجان با بیان وضعیت نامناسب قاچاق کالا در استان زنجان ابراز کرد: برای موفقیت در این عرصه باید اقدامات ریشه‌ای انجام شود.

وی افزود: متأسفانه با قطع اجرای طرح شبنم در سطح کشور و عدم جایگزینی طرحی مشابه به جای آن اقدامی در راستای پیشگیری افزایش روز افزون قاچاق کالا اتخاذ نمی‌شود.

صفری با بیان اهمیت حمایت از تولید کننده داخلی در راستای رونق فروش محصولات داخلی خاطرنشان کرد: در این راستا باید وامهایی با درصد پایین به تولید کنندگان داخلی اعطا شود.

وی ابراز کرد: قاچاق لباس سازمان یافته در مرزهای کشور وجود ندارد و برای ریشه کن شدن قاچاق موضوع طرح شبنم برای هر کالایی که وارد کشور می‌شود، می‌تواند مفید واقع شود. 

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برچسب ها: عفاف و حجاب 
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: