‪Google+‬‏ رشد 8 درصدی بار جابه‌جا شده در سه ماهه نخست سال جاری نسبت به سه ماهه نخست ۹۴
امروز: یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۵۹
مدیرکل حمل و نقل و پایانه‌ های استان زنجان خبر داد

مدیرکل حمل و نقل و پایانه‌ های استان زنجان با بیان اینکه طی سه ماه نخست سال جاری بیش از یک میلیون و 400 هزار تن کالا توسط ناوگان حمل و نقل باری استان جا به‌ جا شده است، گفت: میزان بار جابه‌جا شده توسط ناوگان حمل و نقل بار طی سه ماه نخست سال جاری نسبت به زمان مشابه سال گذشته رشد 8 درصدی داشته است.

کد خبر: ۴۲۱۱
تاریخ انتشار: سه شنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۱۲

ایرج دست ‌نشان در گفت ‌و گو با خبرنگار  مهرزنجان، با بیان اینکه طی سه ماه نخست سال جاری بیش از یک میلیون و 400 هزار تن کالا توسط ناوگان حمل و نقل باری استان جا به‌ جا شده است، اظهار کرد: میزان کالای جابه‌جا شده در استان زنجان با بیش از 100هزار سفر توسط ناوگان حمل و نقل باری استان زنجان صورت گرفته است.

وی با بیان اینکه انواع سیمان با بیش از 367 هزار تن و خاک معدنی با بیش از330 هزار تن دارای رتبه نخست در جابه‌جایی کالا را در سه ماهه نخست سال جاری را دارند، افزود: سیلیس نیز با بیش از 117 هزار تن در رده بعدی قرار گرفته است.

مدیرکل حمل و نقل و پایانه ‌های استان زنجان با بیان اینکه طی سه ماه نخست سال جاری 22 میلیون و 346 هزار و 709 تردد در محورهای استان زنجان ثبت شده است، بیان کرد: در سه ماه نخست سال جاری، 191 وسیله نقلیه در هر ساعت تردد داشتند.

دست ‌نشان با بیان اینکه بیشترین نرخ جریان تردد مربوط به محورهای استان در آزاد‌راه‌های زنجان ـ قزوین با 675 وسیله نقلیه در ساعت بوده است، اظهار داشت: 79 درصد ترددهای ثبت شده مربوط به وسایل نقلیه سبک بوده است.

وی با بیان اینکه استان زنجان 5 هزار و 734 کیلومتر جاده شامل آزاد ‌راه، بزرگراه، راه اصلی، راه اصلی و فرعی دارد، گفت: مجموع تردد های ثبت شده طی سه ماه نخست سال جاری در محورهای مواصلاتی استان زنجان 22 میلیون و 346 هزار و 709 مورد بوده است.

مدیرکل حمل و نقل و پایانه ‌های استان زنجان با بیان اینکه میزان بار جابه‌جا شده توسط ناوگان حمل و نقل بار طی سه ماه نخست سال جاری نسبت به زمان مشابه سال گذشته رشد 8 درصدی داشته است، تصریح کرد: 3 میلیون و 338 هزار و 682 تردد در آزاد راه صورت گرفته شده است.

دست ‌نشان با بیان اینکه در سطح استان زنجان 37 شرکت مسافربری برای خدمات‌ رسانی به مسافران فعالیت می‌ کنند که مردم می ‌توانند برای مسافرت های خود از خدمات این شرکت‌ ها بهره‌مند شوند، افزود: رانندگان ناوگان حمل ‌و نقل عمومی موظف هستند علاوه بر رعایت قوانین و مقررات رانندگی، وسایل و تجهیزات ایمنی، برگ معاینه فنی معتبر، وسایل گرمایشی، زنجیرچرخ، کپسول آتش نشانی، جعبه کمک های اولیه و مثلث شبرنگ را به همراه داشته باشند.

انتهای پیام/پ

مطالب مرتبط:
برچسب ها: بار جابه‌جا 
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: