‪Google+‬‏ شهرداری در حق انجمن اجحاف کرده است
امروز: پنجشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۷
رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر زنجان:

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر زنجان با اشاره به موضوع زمین واگذار شده به انجمن حمایت از زندانیان زنجان گفت: اختلاس در زمین واگذار شده به انجمن حمایت از زندانیان صحت ندارد و به عقیده من شهرداری در حق انجمن مقداری اجحاف کرده است.

کد خبر: ۴۲۳۱
تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۴۰

آراض ضیایی در گفت و گو با  مهرزنجان ، با اشاره به اینکه در زمان شورای قبل انجمن حمایت از زندانیان زمینی را به صورت مشترک از شهرداری اقدام و توافق نامه و صورتجلسه ای نوشته اند، افزود: انجمن حمایت از زندانیان یک انجمن است که دولتی نیست و از خانواده های زندانیان حمایت می کند و نه از خود زندانیان.

وی با بیان اینکه قضیه اختلاس در این زمین صحت ندارد گفت: شهردار وقت یک صورتجلسه اولیه را توافق کرده و با دید کمک به خانواده های زندانیان با این کار اقدام کرده است.

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر زنجان با بیان اینکه فرمانداران با شخصیت حقوقی خود عضوی از این انجمن هستند، گفت: درآمد انجمن به صورن خود کفایی است.

ضیایی با تاکید بر اینکه بعضی از خانواده های زندانیان واقعا نیازمند هستند، ابراز داشت:محل در آمد این انجمن از محلی است که خودشان اقدام می کنند و هیچ گونه اعتبارات دولتی ندارند.

وی افزود: این زمین در زمان شهرداری اسبق توافق شده و همکف آن واحد تجاری می باشد که هم درآمدی برای شهرداری می باشد و هم در آمدی برای انجمن است.

وی ادامه داد: برخلاف نظر برخی از اعضای شورای شهر، به نظر من در این پرونده اجحاف نشده است و من پرونده را مطالعه کرده ام و شهردار هم به این موضوع پاسخ کتبی داده است.

ضیایی با بیان اینکه محل های عمومی مال شهرداری است و شهرداری اگر بخواهد زمین بخرد برای رفاه عموم از زمین های عمومی خریداری می کند ، گفت :مغازه های این مجتمع مشترک است.

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر زنجان با بیان اینکه چیزی نشده است که اختلاس شده باشد، تصریح کرد:به عقیده من شهرداری یک مقدار در حق انجمن اجحاف کرده است، به دلیل اینکه مدیر عامل انجمن چند بار دنبال تمدید پروانه و تجدید پروانه آمده و در پیچ و خم های شهرداری گیر کرده است که اخیرا با پیگیری انجمن پروانه تجدید شده و الان فعالیت می کند.

وی گفت: همه توافق ها درپرونده موجود است و هیچ گونه اختلاسی اصلا وجود ندارد.

ضیایی تصریح کرد: صحبت های ما مسئولین در شورا باید مستند باشد و من به گفته های خود سند دارم.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: