‪Google+‬‏ یادواره شهید پرویز عطایی در زنجان برگزار می شود
امروز: چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۳۶
همزمان با روز پهلوانی

مسئول حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس سپاه انصار المهدی (ع) زنجان با بیان اینکه همزمان با روز پهلوانی یادواره شهید پرویز عطایی در زنجان برگزار می شود، گفت: سخنران ویژه این یادواره فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهداء شمالغرب کشور، سردار محمدتقی اوصانلو است.

کد خبر: ۴۲۳۴
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۳۰

سید شمس ‌الدین موسوی در گفت و گو با خبرنگار  مهرزنجان، بابیان اینکه یادواره ی شهید پرویزعطایی بنیان گذار تکواندو استان زنجان 2 مرداد ماه سال جاری در زنجان برگزار می شود، اظهار کرد: این یادواره ساعت 17.30 بعد ظهر در محل سالن شهید پرویزعطایی زنجان برگزار می شود.

وی با بیان اینکه همزمان با این یادواره از کتاب " خط هشتم " شهید عطایی که شامل زندگینامه و فعالیت های ورزشی این شهید والامقام است رونمایی می شود، افزود: این یادواره با حضور خانواده شهید عطایی و نماینده ولی فقیه و امام جمعه استان برگزار می شود.

مسئول حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس سپاه زنجان با بیان اینکه این مراسم با روز فرهنگ پهلوانی مصادف شد است و در این مراسم از ورزشکاران با اخلاق تجلیل می شود، بیان کرد: شهید پرویزعطایی، بنیانگذار تکواندو استان زنجان در عملیات رمضان سال 1361 در منطقه عملیاتی "پاسگاه زید" به مقام شهادت نائل شد.

موسوی با بیان اینکه در این یادواره میهمانان کشوری اعم از سید عبدالحمید احمدی، معاون فرهنگی، آموزشی و پژوهش وزیر ورزش و جوانان، سید محمد پولادگر، رئیس فدراسیون تکواندو حضور خواهند داشت، اظهار داشت: سخنران ویژه این یادواره فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهداء شمالغرب کشور، سردار محمدتقی اوصانلو است.

وی با بیان اینکه این یادواره با هدف ترویج ایثار و شهادت و ارائه الگوی مناسب به جوانان برگزار می شود، گفت: شهید عطایی یکی از پهلوانان نامی و با اخلاص زنجانی بود.

انتهای پیام/پ

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: