‪Google+‬‏ امیدوارم با دعای خیر مردم بتوانم نماینده شایسته‌ ای برای کشتی ایران باشم
امروز: پنجشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۹
آزاد کار زنجانی:

آزاد کار زنجانی با بیان اینکه مطمئن باشید در المپیک با جان و دل کشتی می ‌گیرم، گفت: هدف من در مسابقات المپیک ۲۰۱۶ برزیل کسب مدال طلاست و تمام تلاش خود را برای دستیابی به این مدال انجام می ‌دهم.

کد خبر: ۴۲۳۹
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۳۰

میثم نصیری در گفت و گو با خیرنگار  مهرزنجان، درباره انتخابش به عنوان نماینده وزن 65 کیلوگرم کشتی آزاد ایران در رقابت ‌های المپیک 2016 ریو با بیان اینکه آرزوی هر ورزشکاری است که برای کشورش در رقابت‌ های المپیک مبارزه کند، اظهار کرد: من هم حس غرور دارم و امیدوارم بتوانم نماینده شایسته‌ ای برای کشتی ایران در رقابت‌ های المپیک باشم.

وی با بیان اینکه فکرش را هم نمی ‌کردم المپیکی شوم، افزود: در بهترین شرایط روحی و بدنی به سر می ‌برم و امید زیادی برای کسب بهترین نتایج در المپیک دارم.

آزاد کار زنجانی با بیان اینکه واقعا خوشحالم که راهی مسابقات المپیک می شوم و برای رسیدن به این هدف خیلی زحمت کشیدم، بیان کرد: امیدوارم نماینده شایسته‌ ای برای کشتی ایران باشم.

نصیری با بیان اینکه شناخت خوبی از حریفانم دارم، اظهار داشت: هدفم دستیابی به مدال المپیک است.

وی با بیان اینکه اعزام شدن به مسابقات المپیک لطف خدا بود که شامل حالم شد و مزد زحمات و سختی ‌هایی که در اردوهای تیم ملی متحمل شدم را گرفتم، تصریح کرد: امیدوارم بتوانم جواب اعتماد کادر فنی را به خوبی بدهم و در المپیک به خوش ‌رنگ‌ ترین مدال دست یابم.

آزاد کار زنجانی با بیان اینکه با بیان اینکه در حال حاظر در اردو هستم و تا زمان اعزام شدن به مسابقات المپیک دو اردوی تمرینی دیگر خواهم داشت، گفت: امیدوارم که بتوانم با گرفتن مدال در مسابقات المپیک شیرینی رفتن به المپیک را تکمیل کنم.

نصیری با بیان اینکه از مردم می ‌خواهم برای کشتی‌ گیران دعا کنند تا بار دیگر بهترین نتایج را کسب کنند، افزود: قول می ‌دهم در المپیک کم‌ کاری نکنم و امیدوارم با دعای خیر مردم بتوانم نماینده شایسته‌ ای برای کشتی ایران باشم.

وی با بیان اینکه قدر این موقعیت بزرگ را می ‌دانم که نماینده ایران در رقابت‌ های معتبری چون المپیک شده ام و به دنبال کسب بهترین نتیجه هستم، بیان کرد: مطمئن باشید در المپیک با جان و دل کشتی می ‌گیرم و هدفم رسیدن به مدال طلاست.

آزاد کار زنجانی با بیان اینکه با توجه به تمریناتی که طی ماه‌های گذشته پشت سر گذاشتم و سختی ‌هایی که متحمل شدم از آمادگی روحی و بدنی خوبی برخوردارم، اظهار داشت: حمایت های مسئولان در افزایش روحیه و انگیزه ی بیشتر ورزشکاران تاثیر بسزایی دارد.

گفتنی است، میثم نصیری پس از مهسا جاور  در رشته رویینگ دومین ورزشکار المپیکی زنجان است که راهی بازی‌ های المپیک 2016 ریو خواهد شد.

انتهای پیام/پ

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: