‪Google+‬‏ چالش اصلی هیأت شمشیربازی استان زنجان مشکل مالی است
امروز: پنجشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۹
دبیر هیأت شمشیربازی استان زنجان:

دبیر هیأت شمشیربازی استان زنجان با بیان اینکه مشکل مالی چالش اصلی هیأت شمشیربازی استان زنجان است، گفت: زخم مشکلات، اگر همچنان ادامه یابد و مسئولان ورزشی به دنبال مرحم نباشند شمشیر بازی استان به کما می رود.

کد خبر: ۴۲۷۶
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۰ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۸:۲۰

مهدی رضایی در گفت ‌و گو با خبرنگار  مهرزنجان، مهمترین و اصلی ‌ترین مشکل هیات شمشیربازی زنجان را تنگناهای مالی عنوان کرد، اظهار کرد: مهمترین مشکل هیات شمشیربازی استان بودجه و مسایل مالی است.

 وی با بیان اینکه وضعیت رشته شمشیربازی در زنجان در سال‌ های گذشته بسیار بهتر از حال حاضر بود، افزود: نوجوانان و جوانان استقبال خوبی از رشته شمشیربازی دارند و این امر باعث می شود سرمایه های این رشته در آینده تامین شود.

دبیر هیأت شمشیربازی استان زنجان با اشاره به برخی از مشکلات این ورزش در زنجان، بیان کرد: مهمترین و اصلی ترین مشکل این است که هیات شمشیربازی زنجان از نظر بودجه در تنگنای قرار دارد و همین امر باعث شده که نتوانیم در بسیاری از مسابقات و اردوها شرکت کنیم و این عامل باعث از بین رفتن آمادگی ورزشکاران این رشته می شود.

رضایی با بیان اینکه شمشیربازان استان زنجان از سطح فنی بسیار خوبی برخوردار هستند، اظهار داشت: سال گذشته تیم شمشیربازی استان زنجان در اسلحه اپه قهرمان کشور شدند و در اسلحه سابر نیز عنوان نایب قهرمانی را به دست آورده است.

وی با اشاره به کسب مقام مجموع سومی تیم شمشیربازی استان زنجان در سال گذشته، گفت: این عناوین در حالی به دست آمده که سال جاری تاکنون هیچ حامی مالی برای شرکت در مسابقات لیگ برتر اعلام آمادگی نکرده است.

دبیر هیأت شمشیربازی استان زنجان با بیان اینکه هیئت شمشیربازی استان زنجان با مشکلاتی مالی زیادی مواجه است، گفت: امید است تا زمان برگزاری لیگ برتر شمشیربازی، برای تیم استان زنجان حامی مالی پیدا شده تا این تیم حضوری پر قدرت در لیگ داشته باشد.

رضایی در ادامه از برگزاری اردوی تیم‌های استعداد شمشیربازی ایران در زنجان خبر داد و افزود: اردوی تیم استعداد شمشیربازی ایران در طول هفته جاری زنجان برگزار می ‌شود.

انتهای پیام/پ

مطالب مرتبط:
برچسب ها: مشکل مالی 
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: