‪Google+‬‏ گذر چله تابستان برای دومین سال پیاپی در زنجان برگزار می شود
امروز: سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۲۹
معاون شهردار زنجان:

معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری زنجان با بیان اینکه برای دومین سال پیاپی گذر چله تابستان در زنجان برگزار می شود، گفت: طرح گذر فصلی، تمرینی برای عملیاتی کردن مسیرهای پیاده در خیابان های هسته مرکزی شهر است که هر فصل یک بار در محدوده سبزه میدان تا میدان انفلاب برگزار می ‌شود.

کد خبر: ۴۲۸۵
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۳۰

سید سعید صفوی در گفت ‌و گو با خبرنگار  مهرزنجان، با بیان اینکه برای دومین سال پیاپی گذر چله تابستان در زنجان برگزار می شود، اظهار کرد: اجرای طرح گذر تابستان در زنجان برای دومین سال متوالی است که برگزار می شود و استقبال شهروندان زنجانی از این طرح عامل استمرار اجرای آن شده است.

وی با اشاره به اجرای موفق چندین گذر فصلی در زنجان، افزود: گذر نوروز 93، گذر چله تابستان 94، گذر برگ ‌ریزان 94 و گذر بهار 95 در زنجان به صورت موفق برگزار شده است.

معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری زنجان با بیان اینکه در دو طرف محدوده طرح مبلمان خاصی با الهام از الگوهایی که در گذشته در این بافت مرکزی بوده است به نمایش گذاشته می شود، بیان کرد: طرح گذر تابستان 95 با شعار "یک روز پیاده سفر کنیم" اجرایی می شود.

صفوی با بیان اینکه 15مرداد ماه سال جاری حد فاصل خیابان فردوسی و چهاراه انقلاب از ساعت یک بامداد تا ساعت ۲۴ تردد خودرو در این محدوده مجاز نیست و گذر مختص عابرین پیاده خواهد بود، تصریح کرد: جایگاه‌هایی برای اجرای برنامه‌ ها در حاشیه گذر 95 طراحی شده که با برنامه ‌های حرکات ورزشی، گریم کودکان، نمایش و اجرای موسیقی اجرا می شود.

وی با بیان اینکه طرح گذر چله تابستان 95 با همکاری دستگاه های مختلف از جمله نیروی انتظامی، راهنمایی و رانندگی، میراث فرهنگی، ارشاد اسلامی، شورای اسلامی شهر زنجان، اصناف و هیأت امنای بازار برگزار می شود، اظهار داشت: افزایش مشارکت‌ پذیری مردم در تعاملات شهری از اهداف اجرای این طرح است.

معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری زنجان با بیان اینکه اجرای برنامه گذر چله تابستان مکمل طرح سبزه میدان است، گفت: استقبال پرشور شهروندان زنجانی از این گذرها باعث شده تا طرح گذر در مناسبت ‌های مختلف در زنجان برگزار شود.

انتهای پیام/پ

مطالب مرتبط:
برچسب ها: گذر چله تابستان 
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: