‪Google+‬‏ آخرین خبرها از تغییر مدیران در زنجان
امروز: دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۰۹
بازار داغ گزینه‌ های احتمالی استانداری زنجان؛

پس از انتصاب استاندار زنجان به‌ عنوان " معاون رئیس ‌جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور " بازار معرفی گزینه ‌های احتمالی استاندار زنجان در فضای مجازی و بحث های خانوادگی داغ داغ شد و انگار تا زمان انتخاب استاندار جدید قصد فرو کش شدن هم ندارد.

کد خبر: ۴۲۸۶
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۳۱

به گزارش مهرزنجان، در چند روز گذشته بازار گمانه زنی ها در رابطه با انتصابات استاندار جدید و همچنین تغییرات فرماندار زنجان و ابهر داغ داغ بود که با انتصاب جمشید انصاری به سمت "معاون رئیس ‌جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور "، این گمانه زنی ها شدت فراوانی گرفت.

در حکم انصاری آماده است که براساس اصل یکصد و بیست و ششم قانون اساسی و در اجرای مصوبه مورخ دوم مرداد یک‌ هزار و سیصد و نود و پنج شورای عالی اداری، نظر به تخصص و تجربیات جناب عالی به موجب این حکم به عنوان " معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور " منصوب می شوید.

پس از انتصاب استاندار زنجان به‌ عنوان " معاون رئیس ‌جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور " بازار معرفی گزینه ‌های احتمالی استاندار زنجان در فضای مجازی و بحث های خانوادگی داغ داغ شد و بر اساس شنیده‌ها آئین تودیع و معارفه استاندار جدید زنجان، طی هفته آینده برگزار می‌ شود.

شنیده‌ها حاکی است احمد حکیمی ‌پور نماینده اسبق مردم زنجان و طارم در مجلس و عضو شورای شهر تهران، علیرضا منادی رئیس سابق دانشگاه آزاد زنجان و عضو هیئت رئیسه مجلس نهم، محمدرضا حسن‌ پور فرماندار اسبق زنجان، عطاالله معروفخانی ازمديران ارشد اجرايی و مشاور معاون رييس جمهور، درویش امیری، مصطفی ناصری و حتی حمیدرضا شهبازی معاون سیاسی استانداری زنجان از جمله کسانی هستند که اسامی آنها به عنوان گزینه های احتمالی در بین مردم زمزمه می شود.

گفتنی است طی چند روز گذشته شنیده ها از این حاکی دارد که  رسول بیات و ولی‌ الله ایمانی نیز گزینه‌ های تصدی فرمانداری‌های ابهر و زنجان هستند، که انتصاب رسول بیات به ‌عنوان فرماندار شهرستان ابهر قطعی شده و ولی ‌الله ایمانی نیز که پیش از این فرماندار شهرستان ابهر بود، به احتمال زیاد فرماندار شهرستان زنجان شده و جایگزین مجید فرخی می ‌شود.

جمشید انصاری که از مهر سال 92 استاندار زنجان شده بود با حکم رئیس جمهور از استان زنجان رفت، از این رو به نظر می‌ رسد حسن روحانی، انصاری را برای ساماندهی فیش های حقوقی و دستمزد برگزیده است.

حالا پس از رفتن جمشید انصاری یک سئوال اساسی در ذهن مردم زنجان بازی می کند که چه کسی جانشین جمشید انصاری می ‌شود و انگار پاسخ این سوال تا زمان انتصاب استاندار جدید پاسخ ندارد و تا پیدا شدن پاسخ برای این سوال بازار شایعات داغ داغ است.

انتهای پیام/پ

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
انتشار یافته: 0

نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین ها