‪Google+‬‏ روحانی در اقدامی محیرالعقول پژوهش های علمی و کار دانشمندان را به برجام نسبت داد
امروز: چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۶
عضو شورای اسلامی شهر زنجان:

عضو شورای اسلامی شهر زنجان با بیان اینکه برجام هیچ نتیجه ای در زندگی مردم نداشت، گفت: برجام باعث تحقیر ملت و عقب گرد ما نیز شد. 

کد خبر: ۴۲۸۷
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۲۶

عباس راشاد در گفت و گو با مهرزنجان ، با اشاره به ملموس نبودن اجرای برجام تاکنون در زندگی مردم افزود: از زمان اجرای برجام خود دولتی ها متناقض صحبت می کنند.

وی با بیان اینکه سیف نتیجه برجام را تقریبا هیچ می داند، تصریح کرد: مقام معظم رهبری معتقد بودند که نباید به آمریکا اعتماد کنیم و تجربه سی و شش ساله این را اقتضا می کند.

عضو شورای اسلامی شهر زنجان با تاکید بر اینکه دولت بیش از حد به آمریکا اعتماد دارد، گفت: روحانی حتی دیروز در نشست خبری خود به سوالات پاسخ نداد بلکه آنچه در ذهن خود داشت را گفت وآرزو و آمال خود را بیان کرد.

راشاد خاطر نشان کرد: روحانی موضوع پژوهش های علمی و کار دانشمندان را در یک اتفاق محیر العقول به برجام نسبت داده و گفتند که این پیشرفت ها و اختراعات نتیجه برجام است .

وی تاکید کرد: سیاست های دولت نشان می دهد که این دولت به آمریکا خیلی دل بسته بود در حالی که آمریکا هیچ موقع حتی به دوستان خود هم دلبستگی ندارد و تجربه سلمیان، مبارک و اخیرا تجربه اردوغان نشان داد که آمریکایی ها غیر از خود به کسی نمی اندیشند.

وی ادامه داد: اردوغان رسما از تروریست حمایت کرد و امنیت دو کشور را به هم زد و امنیت استان های خود ترکیه را نیز به هم ریخت.

راشاد با بیان اینکه خرید با عجله هواپیما از آمریکا نیز نمونه دیگری از اعتمادها به آمریکا است، تصریح کرد: برجام هیچ نتیجه ای در زندگی مردم نداشت وباعث تحقیر ملت و عقب گرد ما نیز شد .

وی ادامه داد: متاسفانه از نظر وزات امور خارجه به جایی رسیدیم که کشورهای کوچکی مثل عربستان ما را تهدید می کنند و وزیر صفر کیلومتر عربستان روز و شب ایران را فحش می دهد و مقابل این دولت انفعال عکس العملی ندارد.

 انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برچسب ها: برجام 
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین ها