‪Google+‬‏ خبرنگاران فرماندهان جنگ نرم و از طلایه‌ داران جبهه بیداری جامعه هستند
امروز: چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۵۲
فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان:

فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان با بیان اینکه خبرنگاران فرماندهان جنگ نرم و از طلایه‌ داران جبهه بیداری جامعه هستند، گفت: یکی از اهداف مهم دشمن در عرصه نفوذ و جنگ نرم، رشد و تقویت باورهای غلط و فرهنگ نادرست از طریق رسانه ‌هاست.

کد خبر: ۴۲۹۶
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۷ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۲۹

سردار جهانبخش کرمی در گفت و گو با خبرنگار  مهرزنجان، با بیان اینکه خبرنگاران صاحبان خرد، زبان گویا و حقیقت‌ جوی جامعه هستند، اظهار کرد: توجه به رشد الگو و فرهنگ صحیح اطلاع رسانی و بصیرت افزایی اولویت نخست جامعه خبرنگار باید باشد.

وی با بیان اینکه خبرنگاران فرماندهان جنگ نرم در صف مقدم مقابله با هجوم رسانه ‌ای دشمنان انقلاب اسلامی بوده و از طلایه‌ داران جبهه بیداری و آگاهی‌ بخشی هستند، افزود: خبرنگاران در جامعه همانند معلم در جامعه، نقش تربیت کننده را به خود اختصاص داده‌اند و در رشد و تعالی ارزش‌ های اسلامی و انقلابی بسیار مؤثر و مفید هستند.

فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان با بیان اینکه رسالت خبرنگاران در مقابل هجمه های فرهنگی رسانه های دشمن سخت و سنگین است و خبرنگاران با قلم خود می تواند تقشه های آن را از بین ببرند، اظهار داشت: خبرنگاران جبهه مقاومت رسانه‌ ای انقلاب اسلامی را تقویت می‌ کنند.

کرمی با بیان اینکه از اصحاب رسانه می‌ توان با صفات دیدبان صادق، وجدان‌ های بیدار، چشمان بینا و زبان گویا نام برد، تصریح کرد: دنیای امروز که دنیای تبادل پرسرعت اطلاعات است، رسانه نه فقط مهم ‌ترین وسیله برقراری ارتباط و رساندن اخبار و اطلاعات به اقصی نقاط جهان است.

وی با بیان اینکه قلم ها شهید پرور هستند و در دوران دفاع مقدس خبرنگاران بسیجی با حضور در صحنه های نبرد به رسالت سنگین خود عمل کردند، گفت: خبرنگاران آن روز لحظه به لحظه رشادت های ایثار گران را به تصویر کشیدند.

فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان با بیان اینکه رسانه ها باید با ایزار هنر و سلاح هنر با دشمن و تهاجم فرهنگی دشمن مقابله کنند، ابراز کرد: قلم و خبرنگار باید به نیت ترویج جبهه اسلامی تلاش کنند.

کرمی با بیان اینکه خبرنگاران با نگاه واقع بینانه و چشمان تیزبین، مسئولیت مهم آگاهی بخشی و فرهنگ سازی را بر دوش دارند، ادامه داد: خبر زبان مشترک جهان، محصول آگاهی و خرد ورزی و جزء جدا ناپذیر رسانه ‌‌ها است.

وی با بیان اینکه خبرنگاران منعکس‌ کنندگان خوبی‌ ها و زشتی ‌های یک جامعه و صدای مردم در بیان کاستی ‌ها و کمبودها هستند و نقشی مهم و مؤثر در توسعه و عمران و آبادانی دارند، بیان کرد: کار خبرنگار و رسانه به عنوان حامل خبر و منعکس کننده رویدادها، بسیار حسّاس و حیاتی است و این اعتماد است که مردم را با رسانه پیوند می ‌دهد.

فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان با بیان اینکه رسانه ‌ها می ‌توانند افکار عمومی را در جهت پیشرفت و پسرفت جهت دهی کنند، گفت: خبرنگاران شکل دهنده به افکار عمومی و ایجاد کننده روش و سبک زندگی  در دنیای امروز است.

کرمی با بیان اینکه روز خبرنگار فرصتی برای تقدیر و تشکر از زحمات خبرنگاران است، خاطرنشان کرد: مسئولان باید از تلاش ‌های این مجاهدان عرصه اطلاع‌ رسانی که بدون هیچ منتی به فعالیت رسانه‌ ای مشغول هستند، قدردانی کنند.

انتهای پیام/پ

مطالب مرتبط:
برچسب ها: خبرنگاران 
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین ها