‪Google+‬‏ استانداری که برای زنجان انتخاب می شود حداقل فتنه گر نباشد
امروز: چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۲۰
عضو شورای اسلامی شهر زنجان:

عضو شورای اسلامی شهر زنجان با اشاره به اینکه روحانی در یک برنامه سازمان یافته دنبال نا رضاسازی مردم است، گفت: وقتی دولت یک دزد اموال مردم را ذخیره نظام معرفی می کند باید دید چه تلقی از ذخایر نظام دارد.

کد خبر: ۴۳۰۵
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۲۴

عباس راشاد در گفت و گو با مهرزنجان، با اشاره به حقوق های نجومی در دولت تدبیر و امید و حقوق برخی وزاری دولتی و پاداش های میلیونی افزود: وقتی دولت یک دزد اموال مردم را ذخیره نظام معرفی می کند باید دید چه تلقی از ذخایر نظام دارد.

وی اظهار داشت: رسما در مصوبه مجلس آمده است که حقوق بالاترین فرد در کشور نباید از 7 برابر حقوق یک کارمند عادی بیشتر باشد که این موضوع از طرف من در شورا نیز مطرح شد ولی متاسفانه استدلال من را رد کرده و برای خود حقوق های میلیونی تصویب کردند.

عضو شورای اسلامی شهر زنجان با تاکید بر اینکه باروم این است که قبله برخی از این افراد جمهوری اسلامی نیست، بلکه اینها طرفدار آمریکا هستند، تصریح کرد: روزی فرصت این افراد تمام می شود.

راشاد ضمن اشاره به اینکه دولت در این سه سال کاری برای مردم نکرده است، گفت: روحانی در یک برنامه سازمان یافته دنبال نا رضاسازی مردم است و دلیل آن به غیر از حقوق های نجومی موضوع منابع بانکی است .

وی افزود: ما ده ها هزار میلیارد تومان منابع بانکی داریم که اگر این به بخش خدمات، صنعت و ... تزریق شود می تواند موتور محرکه خیلی از صنایع باشد.

وی ادامه داد: دولت پولها را نگه داشته است و حتی می توان گفت پشت سر قاچاق کالا نیز عوامل دولتی هستند که عوض تزریق این پول ها در صنعت از مرزهای غیر رسمی کالا وارد می کنند تا بانک به سود بالا برسد.

 *بنیاد باران در فتنه نقش محوری داشت

راشاد با اشاره به انتخاب استاندار زنجان به عنوان معاون رئیس جمهور گفت: مورد تعجب آور اینکه استاندار شهر ما اصلا موفق نبود، به عنوان معاون رئیس جمهور انتخاب می شود.

وی با بیان اینکه دولت به غیر از مجموعه خود به هیچ کس اطمینان ندارد، تصریح کرد:دولت قبل از اینکه این حکم را برای استاندار زنجان صادر کند باید از زنجانی ها می پرسیدند که این استاندار چه گُلی به سر مردم زد که الان معاون رئیس جمهور شود.

وی در مورد انتخاب استاندار جدید زنجان گفت: در پیغامی که به نمایندگان دادیم به آنها گفتیم که استانداری که انتخاب می شود حداقل فتنه گر نباشد و رفتار با مردم را بلد بوده و سرمایه های اجتماعی مردم را بداند .

راشاد گفت:در تعجبم چرا کسی که اصلا در زنجان موفق نبود و صرفا به خاطر عضویت در بنیاد باران که از نور چشمی های آقای روحانی است به عنوان معاون رئیس جمهور انتخاب شد.

وی افزود: بنیاد باران در فتنه نقش محوری داشت و دولت ظاهرا جوایز اقدامات سال 88 اینها را می دهد.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
انتشار یافته: 2
سید علی حسینی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۴۳ - ۱۳۹۵/۰۵/۲۱
0
4
شما خودتون چه کاری برای کشور و مردم کردید نمی خواد از زبان کسی صحبت کنید شما می تونین فقط نظرتون رو بدید.. کارهای بنیادی بعد از مدتی دیده می شوند.. متاسف هستم برای امقال اقای راشاد که چی رو به چی ربط می دید.. پشت کلمات پنهان شدید
یه شهروند
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۱ - ۱۳۹۵/۰۵/۲۱
0
2
دوست عزیزی که نشستی و نظرات رو می بینی لطفا به خوانندگان مطالب احترام بذار و نظرات رو انتشار بده و یک طرفه خبر نذارید فقط و تعامل داشته باشید با خوانندگان تون لطفا. نظری دیروز ارسال کردم که خبری نیست تو این صفحه ازش.

نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین ها