‪Google+‬‏ دوازده پروژه شاخص در زنجان مطرح شده است
امروز: دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵۵
رئیس کمیسیون عمران و محيط زيست شورای اسلامي شهر زنجان:

رئیس کمیسیون عمران و محيط زيست شورای اسلامي شهر زنجان با اشاره به پروژه های شاخص زنجان و وضعیت پروژه عظیم سبزه میدان گفت: روند اداری و حقوقی فسخ قرارداد پروژه سبزه میدان در حال انجام است. 

کد خبر: ۴۳۵۸
تاریخ انتشار: دوشنبه ۸ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۲۶

رزاق محمدی در گفت و گو با مهرزنجان، افزود: نزدیک دوازده پروژه شاخص را از اوایل سال مطرح کردیم و در بودجه آمده است.

وی با اشاره به اینکه یکی از  شاخص ترین پروژه ها، پل سیدالشهداء است، گفت: تا پایان مهر ماه باید این پروژه عملیاتی شود و به مردم قول داده شده که در موعد مقرر تمام شود.

رئیس کمیسیون عمران و محيط زيست شورای اسلامي شهر زنجان تصریح کرد: حتما در موعد مقرر باید این پل به بهره برداری برسد و اعتبارات آن تخصیص داده شده است.

وی با اشاره به بازگشایی معبر پادگان ادامه داد: معبر پادگان یکی از پروژه های شاخص بود که با علملیاتی شدن آن چهار شهرکی که در بن بست بودند نجات پیدا کردند .

وی افزود: پروژه بعدی ورودی شهر آرا است که است که دسترسی این شهرک آسان شد زیرا که اصلا دسترسی وجود نداشت .

محمدی افزود: پروژه شاخص دیگر ورودی شهرک پونک بود که ساختمان های مهر آنجا لحاظ شده ولی شهرک دسترسی نداشت که الان زیر ساخت ها انجام شده و زیر سازی انجام می شود.

وی با اشاره به جدول کشی این خیابان گفت: تا پایان سال باید این ورودی به اتمام برسد.

رئیس کمیسیون عمران و محيط زيست شورای اسلامي شهر زنجان تصریح کرد: پروژه دیگر، ورودی زیر گذر و رو گذر گلشهر کاظمیه است که این هم مد نظر است و مطالعات اولیه آن در حال انجام است.

وی افزود:یکی از پروژه های خیلی مهم، پروژه مهم سبزه میدان است که پیمان کار قبلی از لحاظ مالی به مشکل برخورد و ما سعی کردیم این روند را به صورت فسخ قرارداد پیش ببریم و خلع ید کنیم.

وی ادامه داد: ما بودجه ای را  برای خاک برداری سبزه میدان لحاظ کردیم تا با پیمان کار بعدی قرار داد ببندیم.

محمدی گفت:روند اداری و حقوقی فسخ قرارداد پروژه سبزه میدان در حال انجام است که امیدواریم شاهد تکان خوردن این پروژه و پیشرفت آن باشیم.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین ها