‪Google+‬‏ نماز عید قربان در 14 نقطه استان زنجان اقامه می‌ شود
امروز: یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۰۷
رئیس ستاد اقامه نماز جمعه زنجان:

رئیس ستاد اقامه نماز جمعه زنجان از برگزاری نماز عید قربان در 14 منطقه استان زنجان خبر داد و گفت: نماز عید سعید قربان همزمان با سراسر کشور در تمام شهرستان های استان نیز اقامه می شود.

کد خبر: ۴۳۸۰
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۱۸ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۳۱

حکم‌علی اسماعیلی در گفت و گو با خبرنگار  مهرزنجان، با بیان اینکه عید قربان یکی از اعیاد بزرگ اسلامی است و دارای منزلتی والا نزد عموم مسلمانان است، اظهار کرد: برگزاری نماز عید قربان به این روز شکوه و جلال، جلوه ویژه ای به عید قربان بخشیده است.

وی با بیان اینکه انسان باید در این روز آهنگ گناه نکند، افزود: انسان های مؤمن، با استفاده از چنین روز با عظمتی که درهای بهشت بر رویشان گشوده می شود دست های آلوده از گناه خویش را به سوی آسمان بلند می کنند و با تضرع و زاری، به پیشگاه رحمان و رحیم، درخواست مغفرت و آمرزش می نمایند.

رئیس ستاد اقامه نماز جمعه زنجان با بیان اینکه عید قربان یکی از اعیاد مهم مسلمانان و  روز تجلی توحید و نمادی از تجلی انسجام اسلامی در موسم حج است، بیان کرد: عید قربان یکی از بزرگ‌ ترین اعیاد اسلامی است که موجب وحدت هر چه بیشتر مسلمانان می ‌شود.

اسماعیلی با بیان اینکه همزمان با فرا رسیدن دهه ولایت، هماهنگی‌ های لازم برای برگزاری باشکوه نماز عید قربان صورت گرفته شده است، تصریح کرد: امسال نیز نماز عید سعید قربان در 14 نقطه استان به جماعت و در ساعت 7 و 30 دقیقه صبح روز 22 شهریور ماه سال جاری اقامه می شود.

وی با بیان اینکه عید سعید قربان نیز همچون نماز عید فطر بوده و تفاوت آن در نیت این فریضه مستحب دینی است، اظهار داشت: نماز عید سعید قربان همزمان با سراسر کشور در تمام شهرستان های استان اقامه می شود.

انتهای پیام/پ

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: