‪Google+‬‏ مدرک گرایی آفت علم است
امروز: یکشنبه ۳۰ دی ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۵۸
طی یک ماه آینده؛

مدیر مدرسه کسب و کار دانشگاه صوفی زنجان با بیان اینکه طی یک ماه آینده اولین مدرسه کسب و کار تخصصی کشور در زنجان افتتاح می شود، گفت: این مدرسه برای اولین بار با حمایت نخبگان برای خلاقیت و شکوفایی با محوریت کسب و کار دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد افتتاح می شود.

کد خبر: ۴۴۱۴
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۶:۳۸

به گزارش مهرزنجان، محمد زاهد شیخ الاسلامی ظهر امروز در نشست خبری در بین اصحاب رسانه با بیان اینکه نخستین مدرسه مدیریت کسب و کار ایران در زنجان راه اندازی می شود و مجوز آن دریافت شده است، اظهار کرد: باید دانشجویانی در فضای کسب و کار دانشگاه پرورش داده شود تا بتواند در محیط موثر باشند.

وی با بیان اینکه هدف مدرسه کسب و کار تربیت نیرو متخصص در جامعه است، افزود: در این مدرسه مستقیما برای دانجشویان مقطع کارشناسی ارشد شغلی مشخص نمی شود اما خود آنها با آموزش هایی که می بینند با تقویت خلاقیت و برنامه ریزی شغل خود را انتخاب و برایش تلاش می کند.

مدیر مدرسه کسب و کار دانشگاه صوفی زنجان با بیان اینکه دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد در این مدرسه در یک دوره 24 ماه شرکت می کنند، بیان کرد: 18 ماه از این دوره به صورت کارگاه تئوری و 6 ماه از این دوره به صورت عملی برگزار می شود.

شیخ الاسلامی با بیان اینکه اولین مدرسه کسب و کار کشور به همت و تلاش پروفسور ثبوتی در استان زنجان تاسیس می‌ شود، تصریح کرد: در این مدرسه افراد سرشناس و موفق حتی کارآفرینان جوان از داخل و خارج از کشور حضور پیدا می ‌کنند و در فضایی تعاملی دانشجویان از تجارب و علم آنها استفاده می کنند.

وی با بیان اینکه برای هر دوره این مدرسه 60 نفر پذیرفته می شوند، اظهار داشت: در این مدرسه از مدرسان خارجی برای تدریس دانشجویان استفاده می شود.

مدیر مدرسه کسب و کار دانشگاه صوفی زنجان با بیان اینکه در ایران متاسفانه سونامی بیکاری جامعه را فرا گرفته است و احتمال می رود در آینده نزدیک فعالیت های فیزیکی جوانان تحلیل رود، گفت: در مدرسه کسب و کار دانشگاه صوفی زنجان دوره هایی برای تقویت فکری و فیزیکی دانشجویان در نظر گرفته شده است.

شیخ الاسلامی با بیان اینکه در راه اندازی مدرسه مدیریت کسب و کار از تجربیات کشورهای مختلف استفاده شده و در این مدرسه دانشجویانی پذیرفته و ادامه تحصیل داد می شوند که با فضا و محیط کسب و کار آشنا بوده و حداقل سه سال تجربه کار را داشته باشند، افزود: دانشجویانی که سابقه کار در فضای کاری اداره ها، شرکت ها و موسسات را نداشته باشند، مدتی به این مراکز معرفی خواهند شد تا تجربه کاری داشته باشند و بتوانند وارد مدرسه کسب و کار شوند.

انتهای پیام/پ

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: