‪Google+‬‏ انجام بیش از 17 هزار ماموریت توسط اورژانس زنجان
امروز: چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۹
طی هفت ماهه سال جاری صورت گرفت؛

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان زنجان از انجام بیش از ۱۷ هزار و ۹۹۳مأموریت توسط نیروهای اورژانس استان زنجان طی هفت ماهه سال جاری خبر داد و گفت: مأموریت ‌های اورژانس استان زنجان طی هفت ماهه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش ‌یافته است.

کد خبر: ۴۵۱۴
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۵ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۰۰

علیرضا زراعتچی در گفت و گو با خبرنگار  مهرزنجان، با بیان اینکه طی هفت ماهه سال جاری بیش از ۱۷ هزار و ۹۹۳مأموریت توسط نیروهای اورژانس استان زنجان صورت گرفته است، اظهار کرد: وضعیت اورژانس ها و فوریت های پزشکی این استان طی سال های اخیر به لحاظ کمی و کیفی افزایش قابل توجهی داشته است.

وی با بیان اینکه تعداد مأموریت‌ های جاده ‌ای استان زنجان ۴هزار و ۸۳۴ مورد بوده است، افزود: ۱۲ هزار و ۲۱۹ مورد از این مأموریت ها شهری بوده است.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان زنجان با بیان اینکه ۹۴۰ مورد از مأموریت‌ ها مربوط به بین مراکز درمانی است، بیان کرد: ۱۲ هزار و ۹۱۵ مورد از مأموریت‌ های اورژانس در هفت ماهه سال جاری غیر تصادفی بوده و پنج هزار و ۷۸ مورد از مأموریت ‌ها هم تصادفی بوده است.

زراعتچی با بیان اینکه باید در ماموریت ها حداکثر تکریم را با مردم داشته باشیم، تصریح کرد: طرح رتبه‌ بندی پرسنل براساس موازین ملی و بین‌المللی در دستور کار مرکز قرار دارد.

وی با اشاره به طراحی مجدد شبکه رادیویی، گفت:  این امر در راستای پیشبرد اهداف سازمانی از طریق رفع نقاط کور صورت گرفته است.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان زنجان با بیان اینکه بهره‌گیری و مشاوره از شرکت‌ های مجرب متعدد و اصلاح کانال ‌های ارتباطی با فرکانس ‌های موجود نیز از اهداف این امر بوده است، افزود: با انجام اقدامات مذکور، پوشش ارتباط رادیویی در سطح اسات زنجان به سطح مطلوبی رسیده است و در صورت نصب تجهیزات ارتباطی جدید هیچ نقطه کوری از نظر ارتباطات رادیویی در سطح استان زنجان نخواهیم داشت.

زراعتچی با اشاره به خرید 22 دستگاه بی‌ سیم دیجیتال خودرویی، تصریح کرد: از دیگر اقدامات صورت گرفته در این بخش خریداری و راه‌اندازی دستگاه ضبط مکالمات اورژانس بوده است.

وی با بیان اینکه تعامل با استان‌ های همجوار زنجان و وزارتخانه در برگزاری کلاس ‌های آموزشی از دیگر اقدامات دیگر این مرکز است، بیان کرد: مأموریت‌های اورژانس استان زنجان طی هفت ماهه سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش ‌یافته است.

انتهای پیام/پ

مطالب مرتبط:
برچسب ها: استان زنجان 
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین ها