‪Google+‬‏ مسابقات قهرمانی ووشوی استان زنجان با حضور بیش از 80 تالو کار به کار خود خاتمه داد
امروز: یکشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۱۸
دبیر هیات ووشو استان زنجان:

دبیر هیات ووشو استان زنجان با بیان اینکه مسابقات قهرمانی ووشوی استان زنجان در چهار رده سنی با حضور بیش از 300 ووشو کار و در دو بخش ساندا و تالو در ورزشگاه 6 هزار نفری امام خمینی (ره) زنجان به کار خود خاتمه داد، گفت: این دوره مسابقات با حضور بیش از 80 تالو کار برگزار شد.

کد خبر: ۴۶۱۷
تاریخ انتشار: یکشنبه ۷ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۰۰

غفار امانی در گفت و گو با خبرنگار  مهرزنجان، با بیان اینکه مسابقات قهرمانی ووشوی استان زنجان در چهار رده سنی با حضور بیش از 300 ووشو کار به کار خود خاتمه داد، اظهار کرد: سیزدهمین دوره مسابقات انتخابی ووشو استان در دو بخش ساندا و تالو در ورزشگاه 6 هزار نفری امام خمینی (ره) زنجان برگزار شد.

وی با بیان اینکه مسابقات قهرمانی ووشوی استان زنجان در چهار رده سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان برگزار شد، افزود: مسابقات انتخابی ووشوی استان با هدف حضور در مسابقات قهرمانی کشور برگزار شد.

دبیر هیات ووشو استان زنجان با بیان اینکه در این دوره از رقابت ها در بیشتر فرم ها تالوکاران حضور داشتند و این نوید روزهای خوش برای کسب موفقیت در سطح کشور دارد، بیان کرد: این دوره مسابقات با حضور بیش از 80 تالو کار برگزار شد.

امامی با بیان اینکه در این دوره از رقابت ها تالوکاران زنجان و سلطانیه با هم رقابت نزدیک داشتند، تصریح کرد: در این دوره از رقابت ها نونهالان شرایط مطلوبی را به نسبت سال های قبل داشتند و این نشان از آینده روشن بخش تالو استان دارد.

وی با بیان اینکه این رقابت ها به مناسبت هفته بسیج با مشارکت اداره کل ورزش و جوانان استان، تربیت بدنی سپاه ناحیه زنجان و اداره کل آموزش و پرورش استان برگزار شد، گفت: این دوره از رقابت ها با حضور چشمگیر ووشو کاران نقاط مختلف استان برگزار شد و شرایط برای کسب مدال سخت تر شده بود.

گفتنی است، در مراسم افتتاحیه این رقابت ها از محسن محمد سیفی قهرمان جام جهانی ووشو (چین)، سید محمد حسینی دارنده مدال طلای جهانی بلغارستان و مهدی محمدی قهرمان رقابت های آسیایی از سوی مسئولان قدردانی شد.

انتهای پیام/پ

مطالب مرتبط:
برچسب ها: ووشو استان زنجان 
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین ها