‪Google+‬‏ حواشی دولت در مورد حقوق های نجومی ادامه دارد
امروز: چهارشنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۵۱
عضو شورای شهر زنجان:

عضو شورای شهر زنجان با بیان اینکه همه چیز دولت تمام شده و فقط یک فاتحه مانده برایش بخوانیم، گفت: فکر می کنم این اولین دولتی باشد که چهار سال عمر داشته باشد.

کد خبر: ۴۶۳۰
تاریخ انتشار: شنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۱۰

عباس راشاد در گفت و گو با مهرزنجان ، با اشاره به برجام و بی نتیجه ماندن برجام و انتخابات آمریکا افزود: آمریکایی ها امید بسته بودند که کلینتون پیروز شود که خلاف امید انها شد .

وی با بیان اینکه در شرایط کنونی عمدتا نظر آمریکایی این است که ماندن روحانی خوب است، اظهار داشت:این را صراحتا وزیر امور خارجه آمرکیا گفته است. 

عضو شورای شهر زنجان تصریح کرد: با این شرایطی که دولت روحانی دارد، هر روز نشان از بی تدبیری ها، عجله، اطمینان به دشمن و عدم حل مشکلات و صدها ها قولی که دولت داده بود و عملیاتی نشده است ادامه دارد.

راشاد با اشاره به حوادث اخیر و بالا رفتن ارزش دلار گفت: دولت می توانست دلار را از چرخه اقتصادی کشور حذف کند و با ارز های توانمندی که در دنیا وجود دارد کار کنند.

وی ادامه داد: موضوع حواشی دولت در مورد حقوق های نجومی، تعطیلی کارخانجات، سکوت در صنعت و تعطیلی صنعت هسته ای و ... هنوز ادامه دارد.

عضو شورای شهر زنجان با بیان اینکه همه چیز دولت تمام شده و فقط یک فاتحه مانده برایش بخوانیم، گفت: فکر می کنم این اولین دولتی باشد که چهار سال عمر داشته باشد.

راشاد گفت: برخی در داخل دولت بر این اعتقادند که حقو های نجومی قانونی است و برخی را به عنوان ذخیره نظام معرفی می کنند.

وی افزود آقای روحانی حرکات نمایشی انجام می دهد و دولت دنبال حاشیه سازی است تا مردم اینها را پیگری نکنند .

 انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 0
انتشار یافته: 0

نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین ها