‪Google+‬‏ دهمین نمایشگاه فرش دستباف در زنجان برپا می شود
امروز: چهارشنبه ۳۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۵
سرپرست سایت نمایشگاهی کاسپین زنجان خبر داد

سرپرست سایت نمایشگاهی کاسپین زنجان از برگزاری دهمین نمایشگاه فرش دستباف در زنجان خبر داد، گفت: این نمایشگاه از روز 14 آذر سال جاری آغاز به کار می ‌کند.

کد خبر: ۴۶۳۶
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۰۰

محمد فاطمی در گفت‌ وگو با خبرنگار مهرزنجان ، از برنامه ‌ریزی برای برگزاری دهمین نمایشگاه فرش دستباف در زنجان خبر داد، اظهار کرد: هدف از برگزاری این نمایشگاه ارائه فرش های نفیس ایرانی است.

وی با بیان اینکه این نمایشگاه از 14 آذر سال جاری شروع به کار می کند، افزود: این نمایشگاه تا 19 آذر سال جاری برگزار می شود و علاقه مندان می توانند از ساعت 15 تا 21 برای بازدید از آن به محل دایمی نمایشگاه های بین المللی کاسپین زنجان مراجعه کنند.

سرپرست سایت نمایشگاهی کاسپین زنجان با بیان اینکه فضای عمومی این نمایشگاه ها 11 هزار متر مربع بوده که فضای 2 هزار متر مربعی غرفه بندی این نمایشگاه ها صورت گرفته است، بیان کرد: این نمایشگاه توسط شرکت نمایشگاهی آرتا نمانگر برگزار می شود.

فاطمی هدف از برگزاری این نمایشگاه را انواع تابلو فرش، آشنای با آخرین مدل های ارائه شده از سوی شرکت کنندگان، شناخت نیاز های مشتری، افزایش کیفیت تولید، رسیدن به شاخص استاندارد، آشنایی و تبادل تجربیات شرکت ها با یکدیگر برشمرد، اظهار داشت: از تمام کشور تولید کنندگانی در این نمایشگاه‌ برای ارائه تولیدات خود حضور دارند.

وی با بیان اینکه 60 غرفه برای برگزاری دهمین نمایشگاه و فروش فرش دستباف در محل نمایشگاه کاسپین در نظر گرفته شده است، گفت: این نمایشگاه از 14 تا 19 آذر ماه سال جاری برگزار می ‌شود.

سرپرست سایت نمایشگاهی کاسپین زنجان با بیان اینکه معرفی انواع فرش با دستاورد های بخش‌های تولیدی از اهداف برگزاری این نمایشگاه‌ است، افزود: ارائه کیفیت ‌های برتر در بخش فرش، معرفی قدمت هنر،  از دیگر اهداف برگزاری این نمایشگاه‌ است.

انتهای پیام/پ

مطالب مرتبط:
برچسب ها: نمایشگاه فرش 
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: