‪Google+‬‏ پروژه های مسکن مهر استان تا پایان سال جاری به اتمام می رسد
امروز: یکشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۵۴
مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان خبر داد

مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان با بیان اینکه استان زنجان در زمینه واحد های مسکن مهر وضعیت مناسبی دارد، گفت: امیدواریم تا پایان سال جاری تمامی پروژه ‎های مسکن مهر استان تکمیل و به بهره برداری برسند.

کد خبر: ۴۶۳۷
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۴۵

کلیم ‌الله وثوقی در گفت و گو با خبرنگار مهرزنجان،با اشاره به مشکلات مسکن مهر استان زنجان، اظهار کرد: برخی از مسکن‌ های مهر به دلیل مشکلات مالی، کمبود آورده متقاضیان، عدم تأمین انشعابات گاز، مشکلات حقوقی و طولانی بودن روند صدور پایان کار با مشکل مواجه هستند.

وی با بیان اینکه روند اجرای مسکن مهر در زنجان روند خوبی دارد که استان زنجان از استان های پیشرو در اجرای مسکن مهر در کشور است، افزود: امیدواریم تا پایان سال جاری تمامی پروژه ‎های مسکن مهر تکمیل و به بهره برداری برسند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان با بیان اینکه استان زنجان در زمینه واحد های مسکن مهر وضعیت مناسبی دارد، بیان کرد: زنجان نخستین استان در کشور خواهد بود که پرونده مسکن مهر را تمام می کند و  این موفقیت بزرگی برای اداره کل راه و شهرسازی است.

وثوقی با بیان اینکه نوع ساختمان مسکن مهر سازه فلزی و پیش‌ ساخته است، تصریح کرد: میانگین مساحت این واحدها 80 متر بوده و دو خوابه است.

وی با بیان اینکه در مجموع ۳۰ هزار واحد تاکنون به متقاضیان واگذار شده است، اظهار داشت: در مجموع تا پایان سال جاری بیش از سه هزار و ۵۷۰ مسکن مهر در استان زنجان به متقاضیان واگذار می‌شود.

مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان با بیان اینکه پنج و نیم هکتار زمین برای واگذاری به متقاضیان پروژه ‌های خود مالک مسکن مهر در زنجان آماده ‌سازی می شود، گفت: این قطعات به گروه های چهار خانواری واگذاری می ‌شود که این واحد های مسکونی در چهار طبقه روی پارکینگ احداث خواهد شد.

وثوقی با بیان اینکه با افزایش جمعیت شهرک مسکن مهر لازم است خدمات آموزشی، بهداشتی، درمانی، امنیتی، ورزشی، آب، برق، فاضلاب و سایر امکانات مورد نیاز برای ساکنین شهرک باسرعت فراهم شود، افزود: مشکلات حقوقی، بالا بودن قیمت تمام شده برای متقاضیان و عدم تامین آورده متقاضیان به دلیل تبدیل شدن از استیجاری به مسکن مهر سبب عدم تکمیل واحد ها شده است.

انتهای پیام/پ

مطالب مرتبط:
برچسب ها: مسکن مهر 
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا:
پربحث ترین ها