‪Google+‬‏ سکوت مسئولان درباره فتنه ۸۸ خیانت به نظام است؛ آزادی حلب و اقتدار جبهه مقاومت خروجی 9 دی 88 بود
امروز: پنجشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۹
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان:

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان سکوت برخی مسئولان را درباره فتنه ۸۸ خیانت به نظام دانست، گفت: برخی از مسئولان ارشد نظام درباره فتنه 88 دچار تناقض‌گویی شده اند.

کد خبر: ۴۷۰۳
تاریخ انتشار: دوشنبه ۶ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۲:۳۰

به گزارش مهرزنجان، حجت الاسلام مسعود صفی یاری ظهر امروز در نشست تخصصی با محوریت حماسه 9 دی در بین ائمه جماعات و مسئولان تشکل های دینی استان فتنه 88 را یک بیماری دانست و اظهار کرد: حضور بی بدیل و بی نظیر مردم در 9 دی 88 و هدایت‌ های مقام معظم رهبری طومار فتنه را در هم پیچیدند.

وی با بیان اینکه روز 9 دی ماه سال۸۸، یکی از روز های پر افتخار ایران اسلامی و نمادی از حضور کوبنده ملت ایران در عرصه های دفاع از انقلاب و دستاوردهای آن، راه شهدا و آرمان های شهدا و امام راحل است، افزود: در واقعه عظیم نهم دی ماه، مردم به دنبال یزیدیان که در ظهر عاشورای سال۸۸ به ارزش های ملت توهین کرده بودند، پاسخ کوبنده ای دادند.
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان با بیان اینکه تا زمانی که در جامعه همه چیز در ساختار های خود حرکت کند هیچ انحراف و آسیب اجتماعی به وجود نخواهد آمد، افزود:ساختار نظام جمهوری اسلامی هم مبتنی بر ولایت است وقتی که خروج از ساختار ها و انحرافات اتفاق بیافتد، آسیب های اجتماعی شکل می گیرد که این آسیب ها جامعه ما را تهدید کرده و می کند و نهم دی ماه سال ۸۸ و فتنه نتیجه این آسیب ها بود.

 

*9 دی فریاد رسای مردم با بصیرت بود
حجت الاسلام صفی یاری با بیان اینکه 9 دی فریاد رسای مردم با بصیرت در حمایت از ولایت و تبعیت از ولایت فقیه و لبیک به ندای این عمار حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) بود که همچون عمار با بصیرت فتنه گران را رسوا کردند، اظهار داشت: فتنه سال ۸۸ یک کشمکش انتخاباتی نبود بلکه فتنه ای بود که اصل نظام اسلام را نشانه رفته بودند.
وی با بیان اینکه اگر در زمان فتنه مسئله فقط انتخاباتی بود وقتی ارزش های اسلامی، به امانت های امام (ره) یعنی فلسطین و قدس، رکن مترقی قانون اساسی و انقلاب اسلامی یعنی ولایت فقیه و حضرت امام خمینی (ره) توهین شد هیچ واکنشی ندادند، گفت: چرا دشمنان نظام توهین کنندگان به عاشورای امام حسین (ع) را انسان های خدا جو نامیدند افرادی هم که در اوایل فتنه فریب فتنه گران و دروغ تقلب آنها را خورده بودند وقتی بی غیرتی آنها نسبت به دین به ارزش های دینی و ارزش های انقلاب را مشاهده کردند از اطراف آنها پراکنده شدند.
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان با بیان اینکه حماسه تاریخی ۹ دی پس از هشت ماه فتنه که به تعبیری تلخ‌تر و سخت‌تر از ۸ سال جنگ تحمیلی بود از طرف بیگانگان و عناصر خود فروخته داخلی و با حمایت و پشتیبانی استکبار جهانی و سرویس ‌های جاسوسی غربی رقم خورد، اظهار کرد: جنگ تحمیلی، ترورهای دهه ۶۰، تحریم اقتصادی، جنگ نرم و فتنه سال ۸۸ تعدادی از پازل‌های دشمن برای براندازی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بوده که تمام آنها با آگاهی ‌بخشی امام خمینی(ره) و امام خامنه‌ای (مدظله العالی) و همچنین هوشیاری، بصیرت و حضور آگاهانه ملت ولایتمدار و شهید پرور، ناکام مانده است.

*خواص در سال 88 سکوت کردند
حجت الاسلام صفی یاری ولایتمداری محض، هوشیاری در برابر دشمن، محکوم کردن فتنه‌گران، حضور خود جوش در حماسه ۹ دی و همبستگی ملت در برابر دشمن در دوران فتنه ۸۸ را از مهم‌ترین و بارزترین ویژگی‌ های ملت برشمرد و گفت: زمانی که برخی خواص در مقابل فتنه سکوت کردند یا همراه فتنه شدند، مردم به کلام نورانی ولایت مطلقه فقیه لبیک گفتند، فتنه را درهم شکستند و در آزمون ولایت ‌مداری از برخی خواص سبقت گرفتند.
وی با بیان اینکه ناکثین، مارقین، منافقین و طرفداران فتنه در حکم اشد علی الکفار هستند و به همراه اربابان آمریکایی و انگلیسی و برخی خود فروختگان داخلی در زیر گام ‌های استوار و محکم ملت بصیر و ولایتمدار لگد مال می‌شوند، افزود: سناریوی فتنه ۸۸ در خارج از مرزها طراحی و در داخل توسط عناصر خود فروخته و سران فتنه اجرایی شده است.
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان با تاکید بر بازخوانی حوادث تلخ فتنه سال ۸۸، تصریح کرد: بازخوانی فتنه ۸۸ سبب هوشیاری و بیداری ملت در برابر فتنه ‌های جدید جبهه مستکبران عالم است.
حجت الاسلام صفی یاری با بیان اینکه عوامل فتنه خط قرمز نظام محسوب می‌شوند، تصریح کرد: اگر سکوت مسئولان در مورد مساله فتنه ۸۸ ناشی از رعایت مصالح خود باشد به نظام، رهبری، شهدا و آحاد مردم خیانت کرده اند.

وی با بیان اینکه متأسفانه برخی از فتنه گران حتی پس از سخنان روشنگر رهبری نیز بر مواضع خود اصرار کردند و در این امتحان مردود شدند اما مردم مانند دفاع مقدس و تسخیر لانه جاسوسی این بار هم با بصیرت خود پشت ولایت فقیه بودند و بین دوست و دشمن تفاوت قائل شدند، بیان کرد: متأسفانه بصیرت برخی خواص از مردم عادی کمتر بود و پس از گذشت چند سال از جریان فتنه هنوز از سران فتنه حمایت می کنند و به نوعی ادامه دهنده استراتژی دشمن هستند.

*فتنه 88 توطئه کاملاً برنامه‌ ریزی شده ‌
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان با بیان اینکه ابعاد فتنه ۸۸ و خنثی سازی نقشه شوم دشمنان خارجی و فریب خوردگان و خائنان داخلی با تاکید بر ابعاد امنیتی فتنه نیز باید آشکار سازی شود، اظهار داشت: فتنه 88 حادثه تصادفی نبود، بلکه یک توطئه کاملاً برنامه‌ ریزی شده ‌ای بود که با تشکیل کمیته صیانت از آرا، فعالیت فتنه‌گران به صورت آشکار و علنی شد.
حجت الاسلام صفی یاری با بیان اینکه فتنه 88، نظام مقدس جمهوری اسلامی، انگیزه الهی و وحدت کلمه مردم ایران را هدف قرار داده بود، گفت: حماسه 9 دی و حضور ملت ایران انقلاب را بیمه کرد و دشمنان بعد از شکست و نرسیدن به اهداف خود در فتنه 88 در جهت افزایش تحریم ها وارد عمل شدند.
وی با بیان اینکه مردم باید دشمن شناس و بیدار باشند، تصریح کرد: بصیرت و دشمن شناسی مردم می تواند مهمترین عامل برای مقابله با تحدید ها و فتنه های دشمنان اسلام باشد.
مدیرکل تبلیغات اسلامی استان زنجان با بیان اینکه دشمنان می خواهند با فشار تحریم ها و افزایش روز افزون آنها بتوانند ملت ایران را تسلیم کنند و به اهداف خود برسند اما ملت ایران در حماسه تاریخی 9 دی و در صحنه های مختلف همیشه نشان داده اند که محکم و استوار بر روی اهداف خود می مانند و دشمن را در رسیدن به اهداف پلید خود ناکام می گذارند، اظهار کرد: افراد حاضر در فتنه 88 پیاده نظام دشمن بودند.
حجت الاسلام صفی یاری با بیان اینکه جایگزین رفع حصر آزادی نیست، افزود: اگر عدل اسلامی بخواهد درباره سران فتنه اجرا شود چیزی کمتر مجازات های سنگین در انتظار آنها نیست.
وی با بیان اینکه آزادی حلب و اقتدار جبهه مقاومت خروجی 9 دی 88 بود، تصریح کرد: آزادی حلب همچون 9 دی برای نظام و مقاومت با اهمیت است.
انتهای پیام/پ

مطالب مرتبط:
برچسب ها: فتنه 88 
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: