‪Google+‬‏ حماسه 9 دي نماد غیرت ملی و حاصل مقاومت مردم ایران است
امروز: یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۱۷
فرمانده سپاه ناحیه شهرستان زنجان:

فرمانده سپاه ناحیه شهرستان زنجان با بیان اینکه نهم دی ماه غلبه حق بر باطل است زیرا در این روز ماهیت جاهلان و بی بصیرتان مشخص گردید و طومار کسانی که قصد براندازی و مخالفت با نظام را داشتند توسط ملت ولایی و همیشه در صحنه ایران اسلامی برچیده شد، گفت: حماسه 9 دي نماد غیرت ملی و دینی مردمي است كه پاي اصول اسلام و آرمان‌ هاي انقلاب ايستاده اند و با حضور خود به دشمنان این نظام و انقلاب اعلام کردند.

کد خبر: ۴۷۰۴
تاریخ انتشار: سه شنبه ۷ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۰۱

ابوالفضل طهماسبی در گفت‌ و گو با خبرنگار مهرزنجان با تاکید بر اهمیت 9 دی در تاریخ انقلاب اسلامی، اظهار کرد: نهم دی ماه، حاصل مقاومت و ایستادگی مردم ایران بود. وی با بیان اینکه فتنه ۸۸ خطری بود که بیشتر از جنگ تحمیلی انقلاب اسلامی را تهدید کرد، افزود: حماسه ۹ دی باعث پی بردن هرچه بیشتر مردم به جایگاه ولایت فقیه شد. فرمانده سپاه ناحیه شهرستان زنجان با بیان اینکه این روز، روز بصیرت برای آحاد مردم ایران است، بیان کرد: این روز به عنوان یک حماسه در تاریخ ایران اسلامی ماندگار شده است.

طهماسبی با بیان اینکه 9 دی یادآور فداکاری و پیروی مردم همیشه در صحنه ایران از ولی فقیه  بود و در این روز دشمن با بی حرمتی به پرچم سید الشهداء و ولایت رهبری فتنه سال ۸۸ را رقم زد، گفت: بصیرت مردم در فتنه سال ۸۸ تمام توطئه های دشمن را از خنثی کرد و مردم با حضور گسترده خود در حماسه ۹ دی نشان دادند که از انقلاب اسلامی خود دور  نمی شوند.

وی با تاکید بر زنده نگه داشتن 9 دی به عنوان حماسه عظیم، تصریح کرد: 9 دی با حضور با بصیرت و انقلابی مردم و با رهبری امام گونه مقام معظم رهبری، به عنوان انقلابی دیگر در تاریخ کشور ایران به ثبت رسیده است.

فرمانده سپاه ناحیه شهرستان زنجان با بیان اینکه مردم در 9 دی با حضور در راهپیمای این روز این برنامه ‌‌ریزی‌ ها را نقش بر آب کردند، اظهار داشت: 9 دی فرهنگی برای میثاق امت و ولایت است چرا که این روز ثابت شد که مردم پشتیبان حریم ولایت فقیه هستند.

طهماسبی با بیان اینکه نهم دی ماه غلبه حق بر باطل است زیرا در این روز ماهیت جاهلان و بی بصیرتان مشخص گردید و طومار کسانی که قصد براندازی و مخالفت با نظام را داشتند توسط ملت ولایی و همیشه در صحنه ایران اسلامی برچیده شد، بیان کرد: 9 دی یادآور رشادت ملت ایران در مقابله با فتنه‌گران و سیلی محکم ملت ایران به چهره فتنه‌گران داخلی و خارجی بود.

وی با بیان اینکه باید فتنه سال ۸۸ به خوبی در جامعه آشکار سازی شود و نقش بصیرتی مردم در روز ۹ دی به خوبی بیان شود چرا که مردم در فتنه سال ۸۸  برای دفاع از ارزشهای دینی و اسلامی از جان خود گذشتند، افزود: حماسه 9 دي نماد غیرت ملی و دینی مردمي است كه پاي اصول اسلام و آرمان‌ هاي انقلاب ايستاده اند و با حضور خود به دشمنان این نظام و انقلاب اعلام کردند که اگر لحظه ای فکر ضربه زدن به این انقلاب را داشته باشند در برابرتمام دنياي آنها خواهند ايستاد و تا پای جان از  ارزش های انقلاب اسلامی و ولایت فقیه دفاع خواهند کرد.

فرمانده سپاه ناحیه شهرستان زنجان با بیان اینکه اگر هوشیاری و بیداری مردم نبود ایران امروز وضعیتی بدتر از کشورهای منطقه داشتیم، بیان کرد: مردم با حضور به موقع خود اجازه نفوذ بیگانگان را ندادند.

انتهای پیام/پ

مطالب مرتبط:
برچسب ها: حماسه 9 دي 
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: