‪Google+‬‏ دشمنان جمهوری اسلامی در فتنه 88 اصل نظام را نشانه رفته‌ بودند
امروز: پنجشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۸
مسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان:

مسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان با بیان اینکه فتنه سال 88 اصل نظام اسلامی و ولایت‌ فقیه را نشانه گرفته بود و یک مسئله برنامه ‌ریزی‌ شده از سوی استکبار و دشمنان قسم ‌خورده انقلاب و نظام اسلامی بود، گفت: نتیجه انتخابات تنها بهانه ای برای این فتنه گران بود چرا که آنان با فریب دشمنان جمهوری اسلامی اصل نظام را نشانه گرفته بودند که با هوشیاری مردم به اهداف شوم خود دست نیافتند.

کد خبر: ۴۷۰۵
تاریخ انتشار: سه شنبه ۷ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۶:۵۹

حجت‌الاسلام علی متین در گفت ‌و گو با خبرنگار مهرزنجان، با بیان اینکه فتنه 88 توسط دشمنان انقلاب از پیش تعیین شده بود ولی حماسه 9 دی بدون فراخوان و توسط خود مردم خلق شد، اظهار کرد: گرامیداشت این روز به عنوان حماسه عاشورایی خودجوش مردمی، موجب تقویت روحیه ولایت‌پذیری مردم و اقتدار نظام اسلامی می‌شود.

وی با بیان اینکه حرکت مردم در روز 9 دی ثابت کرد، امت اسلامی در هر زمانی پایبند به اصول نظام اسلامی و آماده دفاع از ارزش‌ های انقلاب و نظام اسلامی هستند، افزود: در این روز مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی ثابت کردند همیشه پای آرمان ‌های نظام اسلامی ایستاده و از آرمان ‌های انقلاب دفاع می‌کنند.

مسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان با بیان اینکه فتنه سال 88 اصل نظام اسلامی و ولایت‌ فقیه را نشانه گرفته بود و یک مسئله برنامه ‌ریزی‌ شده از سوی استکبار و دشمنان قسم ‌خورده انقلاب و نظام اسلامی بود، تصریح کرد: در جریان فتنه مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی بدون هیچ ‌گونه مسامحه‌ای، با اهانت کنندگان به مقدسات و حرمت ‌شکنان برخورد کرده و پاسخ دندان‌ شکنی به فتنه گران منافق و دشمنان نظام اسلامی دادند.

حجت‌الاسلام متین با بیان اینکه انسجام نیروهای انقلابی با محوریت ولایت ‌فقیه باعث یاس دشمنان نظام اسلامی شد، خاطرنشان کرد: این فتنه با تدبیر و مدیریت رهبر معظم انقلاب اسلامی و حماسه مردم در نهم دی به پایان رسید و فتنه گران رسوا شدند.

وی با بیان اینکه در حال حاضر هدف اصلی دشمن از بین بردن پیکره انقلاب بدون سر و صدا و به روش نرم است، بیان کرد: عناصر اصلی انقلاب رهبری و مردم هستند و اگر هر کدام از این عناصر نبودند انقلاب به وقوع نمی‌پیوست.

مسؤول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان با بیان اینکه 9 دی روز تجلی بصیرت ملت بزرگ ایران است، گفت:  مجاهدت در مقابله با فتنه با توجه به اهمیت و کیفیت مبارزه سخت تر از مجاهدت در جنگ سخت است و ارزش شهادت در این میدان نیز بیشتر است.

حجت‌الاسلام متین با بیان اینکه دشمنان نظام جمهوری اسلامی برای از بین بردن انقلاب اسلامی سه زاویه رهبری، مردم و اسلام را مورد هدف قرار داده بودند، اظهار داشت: در فضای فتنه مردم مسیر درست را تشخیص داده و هیچ اقدام سازمان یافته در 9 دی دیده نشد.

وی با اشاره به ضرورت و اهمیت گرامیداشت حماسه 9 دی، تأکید کرد: اگر مقام معظم رهبری فصل الخطاب قرار داده شود همیشه باید در مورد فتنه صحبت کرد و این روز را گرامی داشت.

انتهای پیام/پ

مطالب مرتبط:
برچسب ها: فتنه 88 
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: